Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: jaki gatunek jest... ?

  1. #1
    Bart_n
    Guest

    jaki gatunek jest... ?

    Jaki gatunek ptasznika jest: naziemny,cały czarny (bez żadnych dodatków ), osiąga duże rozmiary, można go kupić bez trudności??? no bo właśnie tak mi sie zamażyło teraz :-]

  2. #2
    Bart_n
    Guest

    Re: jaki gatunek jest... ?

    no bo G.pulchra to chyba nietaka wielka

  3. #3
    nokeg
    Guest

    Re: jaki gatunek jest... ?

    G.pulchra lub G.grossa


  4. #4
    ponczos
    Guest

    Re: jaki gatunek jest... ?

    Ja jestem szczęśliwym posiadaczem G. pulchry (8 wyl. - ok. 2 - 2,5 cm ciała) i muszę powiedzieć że IMHO ten pajączek jest (jak by to powiedział Wiśniewski) zajebisty!! ) Polecam!!


  5. #5
    Snuk
    Guest

    Re: jaki gatunek jest... ?

    hmm.z naziemnych cały czarny i łatwo go dotać hmm. Brachypelma albopilosum, Grammostola pulchra jeśli będziesz je karmił dobrze to urosną ci duże potwory. Osobiście miałem już stycznośc i hodowałem osobniki z tych gatunków wielkie jak T.blondi np. miałem B. albopilosum która miała ponad 9,5cm samego ciała była ogromna lub G. pulchre też ponad 9cm samego ciała były ogromne

  6. #6
    Tony_666
    Guest

    Re: jaki gatunek jest... ?

    Grammostola pulchra,Lasiodora parahybana,Brachypelma albopilosum, chyba że wolisz coś rzadszego-cały czarny to np. Brachypelma schroederi,ale z dostępnością tego gatunku na polskim rynku będzie trudno :-) .


  7. #7
    nokeg
    Guest

    Re: jaki gatunek jest... ?

    no zapomniałem o parachybanie, może nie jest tak smolisto czarny jak pulchra, ale napewno większa


  8. #8
    PyRyLy
    Guest

    Re: jaki gatunek jest... ?

    czym ty je czlowieku karmisz ????? to napewno jakies maczniaki po sterydach no i troche kreatynki

  9. #9
    PMajdan
    Guest

    Re: jaki gatunek jest... ?

    czarna wdowa


  10. #10
    morda
    Guest

    Re: jaki gatunek jest... ?

    Haplopelma minax...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •