Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Jedzenie

  1. #1
    pigmey
    Guest

    Jedzenie

    Mam pytanie czy moge dawac pajakowi do jedzenia np. male zabki czy cos podobnego bo narazie jedzie na samych pinkach poniewaz u mnie w miescie w zadnym zoologicznym nie ma swierszczy a konikow polnych cos jeszcze nie widac na lakch. Mam Kedziezawca

  2. #2
    morda
    Guest

    Re: Jedzenie

    Polskie żaby są chronione więc nie możesz.
    Mozesz dawać mu takie małe żabki z zoologicznego, albo noworodka mysiego albo świerszcze, albo karaczany albo....... W czym problem?


  3. #3
    pigmey
    Guest

    Re: Jedzenie

    Dzieki chcialem sie tylko dowiedziec czy moga jesc zaby bo swierszczy nie ma u mnie w miescie

  4. #4
    tomash_k
    Guest

    Re: Jedzenie

    wchodzisz na dzial 'sprzedam' i zamawiasz u kogos 20 swierszczy >> wystarczy do zalozenia hodowli... Albo idziesz do zoologicznego i prosisz o biale robaki (pinki). Powinny byc w kazdym sklepie wedkarskim.


  5. #5
    rastafaq
    Guest

    Re: Jedzenie

    ale jestes madry tomashu, napisl przeciez ze jego pajak szama same pinki jak dotad :/


  6. #6
    daf
    Guest

    Re: Jedzenie

    Morda chronione czy nie to wiesz raczej nie jest ważne bo każdy większy hodowca ptasznikuw karmi je żabami i tym sposobem zaoszczędza na świerszczach.


  7. #7
    morda
    Guest

    Re: Jedzenie

    A poźniej polska herpetofauna wyginie w terrariach. Wiesz ja wole żabe na wolności niż nakarmionego pajaka ową żabą. Pająki maja świerszcze


  8. #8
    Mefisto
    Guest

    Re: Jedzenie

    Każdy wiekszy hodowca ma swoją hodowlę pokarmu, więc nie musi biegać po stawach za biednymi żabkami. :P


  9. #9
    Awikularia
    Guest

    Re: Jedzenie

    Daf, ja nie karmie zabami...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •