Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Pająk i wanna

  1. #1
    jw73
    Guest

    Pająk i wanna

    Czy pająk ptasznik gatunek obojętny jest w stanie wyjść z wanny lub zlewu ?
    Chodzi mi o to czy jest w stanie chodzić po pionowych ściankach emaliowanych takich jak w wannie ?


  2. #2
    wino
    Guest

    Re: Pająk i wanna

    tak jest w stanie wyjsc
    mi kiedys prawie ucuekł murinus(usambara)


  3. #3
    wino
    Guest

    Re: Pająk i wanna

    zalezy tez jakiego masz pająka bo np. albopilsoum to spokojenie sie przesadza w porównaniu do murinuska
    najlepszym sposobem jest podłozenie jednego pojemnika do drugiego i tak popchnoc pajaka zeby sam sobie przeszedł do pojemnika docelowego


  4. #4
    SPeCTeR
    Guest

    Re: Pająk i wanna

    Zalezy od gatunku pajaka. Ale te nadrzewne to chyba wszystkie wyjda bez problemu. A poza tym to napewno murinus, sprawdzone doswiadczalnie ;>

  5. #5
    Mad_Death
    Guest

    Re: Pająk i wanna

    tak potwierdzam ...ach ten murinus.... dziś dostałem murinuski..i je w wannie chciałem przenieśc do innych pojemniczków.... i mi prawie jeden spier***** ...


  6. #6
    Marian667
    Guest

    Re: Pająk i wanna

    Ja wlasnie czekam miedzy innymi na murinusa.. i juz sie zastanawiam jak go bede przenosic...

  7. #7
    pac
    Guest

    Re: Pająk i wanna

    musisz uwazac zeby sie przepukliny nie nabawic jesli chcesz je w wannie przenosic :>

    pozdrawiam!


  8. #8
    jw73
    Guest

    Re: Pająk i wanna

    Mam kędzieżawego, ale myślałem ostatnio nad takimi bardziej szybkimi gatunkami i sobie pomyślałem czy metoda w wannie nie będzie taką super bezpieczną do otwierania terrarium. Pomysł ten mi się nasunął po tym jak niedawno zobaczyłem w piewnicy w zlewie sporo rodzimych pająków, które nie były w stanie się z tamtąd wydostać.


  9. #9
    Awikularia
    Guest

    Re: Pająk i wanna

    Coz, jezeli chcesz zostawic w tej wannie pajaka na noc, to zycze powodzenia. Ale do przekladania - hemm, nadrzewny z kazdego pojemnika wylezie . A Brachypelmy nawet nie warto niesc do lazienki...

  10. #10
    wino
    Guest

    Re: Pająk i wanna

    ja z brachypelma to sobie na dywanie przekaładam albo na ręce ale z murinuskiem to miałem troche kłopotów(szybka bestia)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •