Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Czy przeżyje?

  1. #1
    Quit13
    Guest

    Czy przeżyje?

    Zdażyła się rzecz niezwykła, a raczej zdarza się. Mój brachypalma albiposum l4, oraz vegans l3 zostały wzięte na obóz na którym byłem do dzisiaj. Przed wsadzeniem ich razem z pojemniczkami do plecaka dokładnie je obejrzałem. Wszystko było git. Teraz po powrocie się przeraziłem. Vegans super, nie mu nie jest. Albiposum nie ma, znikł. Rozkopuje cały pojemniczek, nic. Dochodze do samego dna, a tam zakopany spiderek przechodzi wylinke. Ja czym prędzej go odkopuje, zwiększam wilgotność, kładę go na powierzchni i czekam z nadzieją że przeżyje. A wy jak myślicie, przetrwa?????

  2. #2
    Murinusek
    Guest

    Re: Czy przeżyje?

    hmmm nie wiem po co zes go z tego dna wyjmowal, skoro sam sie tam ulokowal no ale nic...czy przezyje trudno powiedziec...oby tak bylo

    Pozdrawiam


  3. #3
    rastafaq
    Guest

    Re: Czy przeżyje?

    Skoro w trakcie przechodzenia wylinki go zacząłeś przenosic to nie wiem czy przetrwa, bo nie wolno wtedy pająka ruszać, takze jak zdechnie to pretensje miej sam do siebie :/

    Ale widze, ze posiadasz jakies bardzo rzadkie gatunki np. Brachypalma albiposum czy niejaki Vegans, jak masz fotke tych nowoodkrytych gatunków to przeslij mi na maila, z góry dzieki.


  4. #4
    Mad_Death
    Guest

    Re: Czy przeżyje?

    ja też chce fotki


  5. #5
    Quit13
    Guest

    Re: Czy przeżyje?

    z literówek się nie śmiejcie!!!

  6. #6
    Marian667
    Guest

    Re: Czy przeżyje?

    Nie rozumiem po co brales pajaki na oboz.... To tylko dalo szanse uszkodzenia ptasznikow podczas transportu...

  7. #7
    Mad_Death
    Guest

    Re: Czy przeżyje?

    a tam sie czepiacie Chłopaka...ciekawe czy WY zostawilibyście swoje Kochane pociechy same w domku.......ja bym niemugł :P


  8. #8
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Czy przeżyje?

    Ja zostawialem i to na dluzej niz na 2 tygodnie.
    Ten albiposum jakis moze wylinke przejdzie, ale zostaw go juz... Gdyby moj pajak przechodzil wylinke w zupelnie suchym pojemniku, to juz bym go tak wolal zostawic, niz cokolwiek mu tam majstrowac.


  9. #9
    pac
    Guest

    Re: Czy przeżyje?

    ja tego nie rozumiem.. dzieci biora ze soba na oboz pajaki zeby sie przed kolegami chwalic czy co?..


  10. #10
    KaMiL_15
    Guest

    Re: Czy przeżyje?

    on ma chyba źle w głowie.
    - popatrzcie mam ptasznika.
    - pokaz pokaz
    -to ten
    -przeciez to jest wielkosci 1 groszówki


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •