Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Identyfikacja płci - prośba

  1. #1
    Robin
    Guest

    Identyfikacja płci - prośba

    Witam

    W dniu dzisiejszym moja geniculata przeszła 8 wylinkę. Chciałbym Was prosić o identyfikację jej płci, ponieważ zamierzam dokupić drugiego pajączka do pary. Przeglądałem posty o identyfikacji, ale niestety nie czuję się na siłach żeby to stwierdzić. Proszę też żeby osoby które chcą napisać że było to "xxx" razy darowały sobie, wiem że nieraz o tym pisano.

    Oto adresy zdjęć:
    http://robin20.fm.interia.pl/geniculata/wylinka1.JPG
    http://robin20.fm.interia.pl/geniculata/wylinka2.JPG

    Z góry dziękuję za pomoc.


  2. #2
    GALN
    Guest

    Re: Identyfikacja płci - prośba

    tak jakby samica ale fotka niewyraźna i 100% nie jestem przekonany nie widać dokładnie czy ta fałdka tylko się wybrzuszyła ,czy tam faktycznie jest

  3. #3
    rastafaq
    Guest

    Re: Identyfikacja płci - prośba

    Moim zdaniem jest to samiec ale fotka rzeczywiscie niewyrażnia, zrob wiekszy zoom.


  4. #4
    Krzysztof.W
    Guest

    Re: Identyfikacja płci - prośba

    Samiec.


  5. #5
    GALN
    Guest

    Re: Identyfikacja płci - prośba

    jeszcze raz ja przyglądam się fotce i coś te płucotchawki czy jak to tam się zwie są we włoskach a powinny byc białe podejrzewam ze wylinka jest źle rozłożona i dlatego nie mogę się dokładnie dopatrzeć.

    Robin napewno jest to wewnetrzna strona wylinki a nie część wewnętrznej a reszta przekręcona ?

  6. #6
    Robin
    Guest

    Re: Identyfikacja płci - prośba

    Fotka taka ordynarna ponieważ jest to skan. To ma być część wewnętrzna? Jeśli tak to wrzucam tutaj dodatkowy skan, oto on:

    http://robin20.fm.interia.pl/geniculata/wylinka3.JPG

    Jeśli to samczyk to proszę o kontakt osoby które mają do sprzedania samiczkę geniculaty L8.


  7. #7
    madOx
    Guest

    Re: Identyfikacja płci - prośba

    chodzi o ta strone wylinki. Wylinka jest zle rozlozona i ciezko rozpoznac. Moga byc pomylki wiec lepiej dac sobie spokoj


  8. #8
    Robin
    Guest

    Re: Identyfikacja płci - prośba

    Dzięki. W takim razie wstrzymam się z zakupem do następnej wylinki, albo postaram się w najbliższym czasie sfotografować odwłok i wtedy poproszę jeszcze raz o Waszą pomoc.


  9. #9
    GALN
    Guest

    Re: Identyfikacja płci - prośba

    o teraz dobrze ale i tak za mała ostrość można jedynie strzelać Robin zostaw tą wylinke tak rozłożoną jak dorwiesz cyfrówkę zrób ostre zdjęcie i będzie dokładnie wiadomo

    zrobiłem teraz fotkę starej wylinki mojej samiczki geni 8 wyl widać tam dokładnie te miejsce gdzie masz patrzeć u samic dokładnie widać taka zakładkę.U samców masz pusto.




  10. #10
    morda
    Guest

    Re: Identyfikacja płci - prośba

    Z tej strony też da się zidentyfikować.
    100% samiec.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •