Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: wzrost emilii

  1. #1
    ziu
    Guest

    wzrost emilii

    Zastanawia mnie w jakim czasie rosnie B. Emilia mam malucha L1 i nie wiem ile mam czekac na wylinke gdzies uslyszalem ze co 2-3 miesiace od innych ze co miesiac sam juz nie wiem mam ja ok 3 tyg i wiem ze jest przed wylinka (nie przyjmuje pokarmu, blyszczacy odwlok) ?? jak to jest z tymi emiliami wiem ze rosna ok 2-3 lat.

    Pozdrawiam.


  2. #2
    werni
    Guest

    Re: wzrost emilii

    Witam.
    W zależności od warunków i nastroju danego osobnika możesz czekać niecały miesiąc równie dobrze jak 2 miesiące Moje maluszki obecnie są po trzecim linieniu, terminy zanotowanych wyjść z siebie to L2:18.07. i L3:08.08.


  3. #3
    Awikularia
    Guest

    Re: wzrost emilii

    Poprawka: rosną całe zycie, nierzadko 30 lat. A co do linienia - kazdy osobnik jest indywidulany, nie boj sie, nie umrze ci. Co do wzrostu, to 2-3 lata to za malo na dojrzenie - chyba ze dla samca...

  4. #4
    pac
    Guest

    Re: wzrost emilii

    ja Ci proponuje lekture faq..


  5. #5
    ziu
    Guest

    Re: wzrost emilii

    Ja wiem ze rosnie cale zycie i ze dojrzewa dlugo mi chodzi o konkretnie emilie i jej wylinki :] ? co ile przechodzi jako maluch
    pac w faq jest opisane ogolnie dla maluchow a mi chodzi o emilie, ktora rosnie dluzej.

    Pozdrawiam.


  6. #6
    jw73
    Guest

    Re: wzrost emilii

    Ciekawe w którym miejscu w faq znajduje się coś o rozwoju Emilki ?
    Nadawcy napewno chodzi o to kiedy ma planować przełożenie pająka do większego terrarium np. mniej więcej kiedy będzie miał z 3 cm ciałka. Za rok ? Dwa ? Trzy ?


  7. #7
    kak
    Guest

    Re: wzrost emilii

    jesli masz emilie od mantida to juz niedlugo ci wylnieje u mnie juz 3/7. u niego chyba wszystkie.


  8. #8
    Diabolo
    Guest

    Re: wzrost emilii

    moja emilia od mantida od jakiegos tygodnia jest po 3 wylince


  9. #9
    _Andrzej_
    Guest

    Re: wzrost emilii

    A oto daty linienia mojej emilki:

    08.03 - L4 na L5
    14.04 - L5 na L6
    28.05 - L6 na L7
    02.07 - L7 na L8
    06.08 - L8 na L9

    Wychodzi mniej więcej co 5 tygodni. Na dwa tygodnie przed wylinką zaczyna się ścisły post


  10. #10
    ziu
    Guest

    Re: wzrost emilii

    a to widze ze nie ma obaw ja myslalem ze raz na 4 miesiace :P ok Dzieki wszystkim za posty :]



    Pozdrawiam.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •