Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Pleśń? maść?

  1. #1
    miki_metal
    Guest

    Pleśń? maść?

    Mam pytanie: czy jeśli posmaruję zdrowego pająka maścią przeciwgrzybiczą to czy coś mu się może stać? Bo nie jestem pewien czy pojawiła się u niego pleśń :-/. Wysterylizowałem jego terra i przełożyłem go do innego pudełka (na dnie ma zwilżoną chusteczkę). Jest to B. Vagans L9, wylinkę przechodziła niecałe 3 tygodnie temu. Proszę o szybkie odpowiedzi :-)

  2. #2
    Tomek_Nie
    Guest

    Re: Pleśń? maść?

    wydaje mi się że nic mu niebędzie byle byś go niezabardzo wysmarował ;-) Ale najpierw upewnij sie czy to jest pleśń na 100 % bo gdzieniektórzy myśla że pajak ma pleśń a to są tylko wyczesane włoski na odwłoku

  3. #3
    miki_metal
    Guest

    Re: Pleśń? maść?

    to nie są wyczesane włoski

  4. #4
    miki_metal
    Guest

    Re: Pleśń? maść?

    Mam posmarować tylko te miejce maścią i niec więcej? zostawić go w pudełku z papierowym ręcznikiem jako podłożem czy spowrotem przesadzić do terra z wymienionym podłożem? Słyszałem kiedyś, że ludzie coś z talkiem jeszcze robią...

  5. #5
    Tomek_Nie
    Guest

    Re: Pleśń? maść?

    powinienies trzymac go przez ten okres w czyms suchym np te reczniki papierowe ,ale daj mu jeszcze wilgotne reczniki papierowe tak 50 na 50 zeby miał wybór i smarój ta maścią tylko dowiedzsie ile trza tej masci bo ja jeszcze w to sie niezaglebialem (nie mam narazie takiego przypadku u siebie )

  6. #6
    Tomek_Nie
    Guest

    Re: Pleśń? maść?

    i ogrzewaj go( tylko bez przesady tak z 32 stopnie góra) bo pleśń sie rozwija w wilgoci (to chyba wiesz ;-) ) Pozdrawiam

  7. #7
    miki_metal
    Guest

    Re: Pleśń? maść?

    wsadze jego terra do pustego terra dla węża(27stopni) i posmaruje mu to tą maścią.... mam nadzieje że mu to nie zaszkodzi.... A tak wogóle to wygląda to tak jakby kawalek jego odwłoku zmienił kolor z czarnego na biało-berzowy. NIe jak nalot tylko jakby przefarbował :-)

  8. #8
    miki_metal
    Guest

    Re: Pleśń? maść?

    jeśli wszystko działa to powinno być tu zdjęcie...

  9. #9
    Tomek_Nie
    Guest

    Re: Pleśń? maść?

    wyślij mi to zjecie na majla bo go niewidac ok? i daj mu wieksza temp ze 30 stopni

  10. #10
    Tomek_Nie
    Guest

    Re: Pleśń? maść?

    Tomek_Nie@o2.pl zapomnilaem majla ja ostatnio niemyśle dobrze ;-)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •