Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Wysylka

  1. #1
    anderan
    Guest

    Wysylka

    Witam wszystkich FORUMOWICZOW.
    Chce wyslac pajaka nadrzewnego poradzcie jak to zrobic rzeby dotarl calo i zdrowo.
    Wiem ze bylo ale szukalem i malo co znalazle.
    Z gory dzieki.

  2. #2
    anderan
    Guest

    Re: Wysylka

    Czy mam to zrobic tak jak z naziemnym
    http://homepage.ntlworld.com/the.tar...o-packpost.htm
    Poradzcie cos

  3. #3
    Juraviel
    Guest

    Re: Wysylka

    Tak,możesz tak zrobić jak na stronie która podałeś. Namocz tylko lekko te serwetki,zeby były wilgotne i ogranicz przestrzeń pająka do minimum. Wyślij go w bombelkowej kopercie. Powiedz tylko jeszcze jakiej wielkości masz tego pajaka. Pzdr

  4. #4
    anderan
    Guest

    Re: Wysylka

    pajak jest po 8 wylince ma jakies 4,5-5cm cialka

  5. #5
    werni
    Guest

    Re: Wysylka

    Witam.
    Wg. mnie w czasie wysyłki największe zagrożenie stanowi możliwość zgniecenia paczki i poobijanie pajaka o ścianki wewn. pojemnika. Jeśli to się odpowiednio zabezpieczy to ryzyko jest niewielkie. Ograniczyć do minimum przestrzeń wewnątrz miękkimi chustkami aby unieruchomić pająka, zapakować w sztywny karton i już. Osobiście przy większych pajakach decyduję się na małe plastikowe pojemniki żywnościowe (koszt max 2pln), po takim czymś to pracownicy poczty mogą nawet skakać :>


  6. #6
    Awikularia
    Guest

    Re: Wysylka

    Dokladnie. Z takim duzym, 4-5 c pajakiem, nie ryzykowalabym raczej koperty bąbelkowej...

  7. #7
    Diabolo
    Guest

    Re: Wysylka

    ja wysylalem albopiloska samca okolo 5 cm... wpakowalem go w plastikowe pudelko wypelnione watą, nastepnie wsadzilem calosc do kartonu po butach wypchanego gazetami. Pajak doszedl w calosci, praktycznie nie bylo szans na jakiekolwiek uszkodzenie mechaniczne.

    Jedyny problem mozesz miec taki, iz jest to nadrzewniak. Moze nie byc tak skory do wspolpracy jak moj kędzior.


  8. #8
    Daro lamparci
    Guest

    Re: Wysylka

    Jak kupowałem kedziorka samice L11 była zapakowana w mały faunabox, a faunabox był wszadzony ciut wiekszy karton a w szczeliny była wsadzona gazeta dotarła cała i zdrowa)))))


  9. #9
    Arnie
    Guest

    Re: Wysylka

    ja dzis dostalem L.Parahybana niewiem ktora wylinka ale z rosprostowanymi nogami z 10cm bedzie i dzis przyszedl w podziurkowanym pudelku po jakims smalcu w srodku reczniki papierowe a pudelko po smalcu bylo wsadzone w pudelko po czopkach na hemoroidy :> takie zbiorcze na 12 pudelek z czopkami a wolna przestrzen wypelniona gazetami

  10. #10
    Awikularia
    Guest

    Re: Wysylka

    Jak pajak doszedl caly i zywy, to po co piszesz tego posta? Moze byc nawet opakowanie po g*****, ale jak zwierze jest dobrze zapakowane, to o co chodzi?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •