Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Wasze terra...

  1. #1
    Adrian.moto
    Guest

    Wasze terra...

    Gielda w Swietochlowicach juz niedlugo i planuje na niej kupic H. Lividium kolo 10 wylinki. Mam maly problem z czego jej zrobic terre. Bo w faunna boxie bedzie miala chyba zbyt malo miejsca. A znowu fajne wielkie akwaria sa drogie. Wiec pytam was z czego macie terry dla waszych pajakow podziemnych. Z jakiego materialu je macie badz z czego je zrobiliscie. Jakie macie ich wymiary i ile was okolo kosztowaly.
    Przypomne ze terra tycza sie Lividium okolo 10 wylinki lub innych pajakow podziemnych wielkosci w.w H. Lividium.
    Za odp. z gory dzieki

  2. #2
    lisek
    Guest

    Re: Wasze terra...

    Sprubuj u szklarz na pewno wyjdzie taniej niz w sklepie i morzesz miec wymiary jakie sobie zapragniesz, Ja za swoje terrarim dla naziemnego o wymiarach 32:27:15 dalem 11 zl, ale to bylo u mojej ciotki w mikrozoo, placilem tyle ile wynosila cena hurtowa normalna byla ponad 2 razy tyle

  3. #3
    rastafaq
    Guest

    Re: Wasze terra...

    Zwykłe terra szklane, wystarczy o wym 20/25/25, a jak je sobie juz urzadzisz to juz twoja sprawa, ja mam akurat takie, moge ci wyslać zdjecie na maila jak chcesz.


  4. #4
    Adrian.moto
    Guest

    Re: Wasze terra...

    hmm w sumie dla podziemnego nie musze urzadzac a tylko jedynie torfu duzo nawalic. Jak chcesz to mozesz mi przyslac zdjecie. Moj mail gsx-r7@o2.pl

  5. #5
    morda
    Guest

    Re: Wasze terra...

    Ja mam faunaboxa 26x16x17 i dużo ziemi. Moja jest teraz w okolocy 9-10 wylinki i ma się dobrze. Lividum to fajny ptasznik - polecam!


  6. #6
    Awikularia
    Guest

    Re: Wasze terra...

    Ludzie, prooosze.... Haplopelma livIDUM, anie livIDIUM..... nie ma takiego pajaka, jak H. lividium...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •