Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: L.Parahybana+mysz

  1. #1
    Arnie
    Guest

    L.Parahybana+mysz

    mam pytanko czy moge dac do zjedenia mojemu pajaczkowi (L9-10) mysz? jakas nieduza taka czy usmierci on ja zanim ona zrobi mu krzywde?

  2. #2
    GALN
    Guest

    Re: L.Parahybana+mysz

    Jak chcesz się pozbyć pająka to ok , jak chcesz karmić myszami to daj jej oseska bez sierści będzie mniej resztek.Pająki tak odrazu myszy nie uśmiercą może się odwinąć i uszkodzić pupila.

  3. #3
    Bor
    Guest

    Re: L.Parahybana+mysz

    Jeżeli jest malutka, to myślę, że sobie poradzi. Ale jeżeli mysz ma zęby, nikt Ci do końca nie oszacuje, czy wyjdzie z walki bez uszkodzenia. Ja swoich pająków myszami nie karmiłem i raczej karmić nie będę. Co was ostatnio opętało z tym karmieniem kręgowcami? Co kilka tematów pytanie dotyczące karmieniem myszami...


  4. #4
    Arnie
    Guest

    Re: L.Parahybana+mysz

    ja mam juz drugi tydzien przerwy w karmieniu :/ nigdzie w okolic zadnych swierszczy/karaczanow i zaczolem sie zastanawia czy jakiejs malej myszy nie kupic :/ mysz starczyla by mu na dluzszy czas

  5. #5
    Bor
    Guest

    Re: L.Parahybana+mysz

    W takim razie, najlepiej postaraj się o oseska. Albo jakaś łąka daleko od drogi...


  6. #6
    GALN
    Guest

    Re: L.Parahybana+mysz

    Bor wiadome jest że lepiej podać co jakiś czas jedną mysz niż 40 świerszczy tymbardziej jeśli pająk jest większy, nie wszyscy mają chodowlę karmową i to dość spory wydatek.Arnie jeśli chcesz podać pająkowi większą mysz a nie oseska to ogłusz ją przed podaniem i do terra pajączek zrobi resztę,ale tak aby się nie obudziła.

  7. #7
    Arnie
    Guest

    Re: L.Parahybana+mysz

    mam taki nawoz w spraju do akwarium z co2 moze mysze do worka i napompowac gazem? jutro pojade jeszcze na wycieczke moze zlapie cos :/

  8. #8
    Bor
    Guest

    Re: L.Parahybana+mysz

    Są też większe insekty, jeżeli ktoś ma możliwość takowe dostać. Np. drewnojady..


  9. #9
    GALN
    Guest

    Re: L.Parahybana+mysz

    też prawda ale o ile się nie mylę drewnojady są po 30-50 groszy szt więc też troszkę trzeba być przy kasie.hihihi

  10. #10
    GALN
    Guest

    Re: L.Parahybana+mysz

    Poszukaj tych wielkich pasikoników na wyprawie są bardzo dobre 10 szt i się zapcha

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •