Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Mycie Terra...

  1. #1
    xeper
    Guest

    Mycie Terra...

    Witam!!
    Chcę umyć terra, w którym siedzi Smithi L8... Jaki proponujecie sposób, żeby sie nie stresował?? Jak go chcę zagonić do pojemniczka aby go wyjąc - ten wyczesuje włoski :/


  2. #2
    crocodyll
    Guest

    Re: Mycie Terra...

    Najlepiej nakryj go przeciętą na pół butelką plastikową,podłóż pod to ostrożnie tekturkę,wyjmij pajączka z terra.I do roboty


  3. #3
    bachus
    Guest

    Re: Mycie Terra...

    Przykryj go pojemnikiem, podłóż kartkę albo tekturkę, przewróć, nałóż pokrytwkę, wysuń tektórkę, dociśnij pokrywkę - finito. Sam dziś myłem terra moich największych nerwusów - regalis i lividum, spróbowałbyś toto zagonić do pudełka :PPP


  4. #4
    morda
    Guest

    Re: Mycie Terra...

    Ja zwykle wyjmuje nieczystości i koniec. Gruntowne mycie + wymiana torfu wymaga jednak wyciągnięcia pająka...


  5. #5
    smogg
    Guest

    Re: Mycie Terra...

    Witam,
    a ja mam zwiazane z tym pytanie... jak czesto zmieniace torf? jak czesto myjecie terrarium?


  6. #6
    morda
    Guest

    Re: Mycie Terra...

    Co poł roku + - ....
    Chyba, że jakieś roztocza/grzyby się zalęgną.


  7. #7
    PMajdan
    Guest

    Re: Mycie Terra...

    Spryskaj terarrium DOEMSTOSEM a potem Ari Wick`iem . Pajka nie wyjmuj , szkoda zachodu.


  8. #8
    Hajdi
    Guest

    Re: Mycie Terra...

    polej jeszce beznyna i zapal dla pewnosci zeby wykurzyc wszystkie roztocza ;P


  9. #9
    Hajdi
    Guest

    Re: Mycie Terra...

    a bez zartow.
    ja myje co pol roku.chyba ze naprawde plesn daje sie we znaki to czesciej.


  10. #10
    rastafaq
    Guest

    Re: Mycie Terra...

    Ja wymieniam jak juz widze, że trzeba, średnio co rok a tak to tylko szybke umyje.

    Pajdan jaki sie madafaka nyga zrobił, DOEMSTOSEM by odrazu pryskał, a jeszcze tak niedawno sie pytał czy Smithi też ma jad, ehh :/


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •