Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: versi dziwne zachowanie

  1. #1
    Azzurreeuss
    Guest

    versi dziwne zachowanie

    Otoz moja samica jest po 11 wylince. Po kazdej z wczesniejszych wylinek miala ogromny apetyt zjadała każdą ilsoc swierszczy i karaczanow ( nawet dorosłe blaberusy) a teraz jest 3 tyg po 11L i zjadła 3/4 swierszcza, a jednego zabiła i nie zjdala( Teraz zapajęczynowała sie w swojej kryjówce i wogole niewychodzi. A wczesniej wychodziła często. Teraz mam ją dopuszczac ale chyba nic z tego bo jak akurat wróci jej apetyt jak samiec bedzie w terrarium?? Czy mial ktos podobną sytuacje?? I jak skończyła samica??

    Pozdrawiam


  2. #2
    rastafaq
    Guest

    Re: versi dziwne zachowanie

    troche dziwna sprawa ale skoro nie je to narazie nie dopuszczaj,
    A moze masz samca ??


  3. #3
    Azzurreeuss
    Guest

    Re: versi dziwne zachowanie

    To jest napewno samica. L11- bulbusów nie ma, ma 5 cm ciała, jak sie naje to bedzie miała ok5,5. W sumie wylinki niemówiły mi zbyt wiele (jakies takie mało czytelne były ale po 11 wylince samiec by juz doszedł. nie pozostało mi chyba nic innego jak czekac. Może znowu bedzie jak za dawnych lat;D i znowu zacznie jesc.

    Pozdrawiam


  4. #4
    zniwiarz
    Guest

    Re: versi dziwne zachowanie

    Ja miałem podobną spawe tylko z Kędziorkiem który był takze po 11 wylince .Nic niejadł tez około miesiąca po ostatnim linieniu. Jest to samiec a bulbusów nie ma. Więc wszystko możlie, może w L12 pokaże "rogi"

  5. #5
    Grażynka
    Guest

    Re: versi dziwne zachowanie

    ale nadrzewne wcześniej dojrzewaja i samiec w tym wieku napewno by juz mial narzady płuciowe. chyba ze jak kupowałeś to ktoście oszokał na wylinkach??


  6. #6
    Azzurreeuss
    Guest

    Re: versi dziwne zachowanie

    To jest napewno SAMICA 100000%


  7. #7
    krzdab2150
    Guest

    Re: versi dziwne zachowanie

    Może to kwestia pory roku?? Moja versi, choć młodsza wogóle nie miała apetytu w wakacje i zjadła tylko dwa świerszcze. Wcześniej też żerowała normalnie. Myślałem nawet, czy to nie wpływ nieznacznego obniżenia temperatury - poza sezonem letnik miała cieplej, bo żarówki chodziły...
    Pozdrawiam


  8. #8
    Bor
    Guest

    Re: versi dziwne zachowanie

    Jeżeli jest większa temp., pająk ma większy apetyt i szybciej rośnie...


  9. #9
    Bor
    Guest

    Re: versi dziwne zachowanie

    Oczywiście niekoniecznie znaczy to, że po powiększeniu temp. zacznie zaraz obficie jeść, żeby ktoś sobie nie pomyślał. Po prostu szybciej rosną, a co za tym idzie, są głodniejsze. Nie jest to regułą.


  10. #10
    Azzurreeuss
    Guest

    Re: versi dziwne zachowanie

    Ale on jest juz 3,5 tyg po wylinice zjadła dopiero 1,5 świerszcza. A temperature podwyższylem a to i tak nic nie dało, dalej nie je(


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •