Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: L.Parahybana wylinka

  1. #1
    Arnie
    Guest

    L.Parahybana wylinka

    mam takie pytanie jak dlugo przed wylinka pajak t przestaje jesc? 2 tyg?miesiac?? jest do duzy pajak ok L9-L10 ma temp ok 27-30 w nocy >25 jald codziennie a ostatni raz jadl ponad tydzien temu 3cm szarancze

  2. #2
    Tony_666
    Guest

    Re: L.Parahybana wylinka

    W tej temperaturze pajak tej wielkości,powinien na tydzień przed wylinką zaprzestać pobierania pokarmu.Choć może to zależec od kwestii osobniczej.Poczekaj sam sie dowiesz...


  3. #3
    pac
    Guest

    Re: L.Parahybana wylinka

    nigdzie nie jest powiedziane ze tydzien wczesniej przestaje jesc.. jak powiedziales to zalezy od osobnika.. jeden nie je dluzej drugi krocej i nie ma zadnej reguly..


  4. #4
    krzdab2150
    Guest

    Re: L.Parahybana wylinka

    Moja parahybana - podobnej wielkosci nie je od 2 miechow. Niedlugo raczej wylinka. Nie ma reguly, ile pajak nie bedzie jadl.


  5. #5
    morda
    Guest

    Re: L.Parahybana wylinka

    Nie ma reguły. Raz nie będzie jadł przez 3 miesiące a innym razem zje coś i na drugi dzień wylinieje.


  6. #6
    Tony_666
    Guest

    Re: L.Parahybana wylinka

    Ja to wyciągnęłem z reguły tak jak u mnie dzieje przy pająkach tej wielkości co do odstępu czasu przed wylinką.Średnio u mnie pająki zaprzestaja pobierania pokarmu na 7-14dni przed wylinką.I tak jest w rzeczywistosci napewno w wiekszosci przypadków m.in.Lasiodor,Brachypelm i z innych ptaszników naziemnych tej wielkości .


  7. #7
    Arnie
    Guest

    Re: L.Parahybana wylinka

    dzis rano narobil kupe pajeczyny i siedzi i sie nie rusza wczoraj caly wyieczor sie czesal
    mam jeszcze pytanko w ile czasu sie zwykle przewracaja na plecy od momentu zrobienia 'dywanika"?

  8. #8
    Arnie
    Guest

    Re: L.Parahybana wylinka

    joz po wszystkim okazal sie samcem :/ jeszcze nie dojzaly (z tego co wiem jeszcze 1 wylinka mu zostala)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •