Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Temat

  1. #1
    majes
    Guest

    Temat

    Latwiej by bylo dla wszystkich gdybyscie w temacie pisali jaki jest problem zeby bylo wiadomo o co chodzi bo tematy w styluroblem, !!!, ratunku, pomozcie itp nie bardzo wyrazaja istote sprawy.Moze administratorzy powinni bardziej to egzekwowac??

  2. #2
    bachus
    Guest

    Re: Temat

    zgadzam się


  3. #3
    Mysza1983
    Guest

    Re: Temat

    To nie żadne odkrycie w regulaminie forum wyrażnie to pisze tylko że peni ludzie jakoś wymyśleć tematu nie potrafią chyba bo to za bardzo skoplikowana sprawa jest.


  4. #4
    Vagansmen
    Guest

    Re: Temat

    Ja staram się właśnie nie nazywać postu "Pytanko" itp. Próbuję napisać go krótko i tak, aby można było się domyślać o co będzie chodzić w treści


  5. #5
    kosiu
    Guest

    Re: Temat

    Wielka mi różnica jak się niechce wchodzić i poczytać i odp. to się tego nie robi piszesz tak żeby sobie palca wzkazującego zaoszczędzić....??


  6. #6
    wino
    Guest

    Re: Temat

    zgadzam sie szczeze ze wszystkimi
    zanaczy sie popieram sprawe


  7. #7
    majes
    Guest

    Re: Temat

    tak tylko jak koles jedzie na modemie np to po co ma czytac 100 postow na ktorych nie umie/nie chce odpowiedziec.a tak wybiera tylko te ktore go interesuja.
    no jest to w regulaminie i co z tego jak kazdy pisze co chce.
    I teraz badz madry o co chodzilo kolesiowi co zatytyowal post "!!!".Chodzilo mu ze pajaki za glosno krzycza????

  8. #8
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Temat

    Wy sobie nawet nie zdajecie sprawy, jak ja serdecznie, ale to z calego serca.. nienawidze wszelkich PYTANEK.

    nie ma dnia, zebym nie musial zmieniac tytulu watkow.

    Podpisuje sie pod tymi postami. Ludzie, wezcie wy tytulujcie jakos te watki, bo mozna dostac oczaplasu w takim czyms.


  9. #9
    x ray
    Guest

    Re: ..po co sie meczyc

    ....jezeli sie meczysz tym zajeciem ...to wyjście jest proste ...zrezygnuj i po kłopocie.. ..po co sie meczyc


  10. #10
    Bor
    Guest

    Re: ..po co sie meczyc

    Albo wysyłaj groźbyi o zrzucenie napalmu. :> Również popieram sprawę. Jak widzę taki temat, to czasami nie chce mi się nawet czytać... ale z reguły i tak czytam. Mimo wszystko ja forum odwiedzam codziennie, gdybym robil to co kilka dni, bardzo by mnie to frustrowało.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •