Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Solfuga

  1. #1
    RafalPitera
    Guest

    Solfuga

    Jak byłem mały widziałem zdjęcie solfugi w jakiejś książce. Ostatnio znalazłem o niej informacje w Encyklopedii Terrarystyki. Jest to do zdobycia w Polsce? Ile taka przyjemność kosztuje?

  2. #2
    Mefisto
    Guest

    Re: Solfuga

    Przewijało się to już kilka razy przez forum. Bardzo trudne w utrzymaniu. Potrzebują specyficznych warunków.

    Wpisz w wyszukiwarkę Solfuga. Wyskoczy multum informacji.


  3. #3
    loko
    Guest

    Re: Solfuga

    w polsce ciezko, w czechach bywaja cena wacha sie od 400-1000Kc


  4. #4
    boehmei fan
    Guest

    a ktos to chce kupic??:)

    gdybym wiedzial to by mi kuzyn przywiozl z iraku moze jeszcze pojedzie to dam cynk


  5. #5
    Bor
    Guest

    Re: Solfuga

    Z odłowu się nie nadają na hodowlę.. to jest męczenie zwierząt, przyzwyczajone są do wolności, nie powinno się ich zamykać w terrarium. Urodzone w niewoli są do tego przyzwyczajone.


  6. #6
    i`am
    Guest

    Re: Solfuga

    watpie zeby zwierze sie przyzwyczailo do niewoli;]


  7. #7
    AGAM
    Guest

    Re: Solfuga

    Bor nie ma z tego co mi wiadomo czegoś takiego jak urodzona w niewoli solfuga. Jeśłi chodzi o ceny to nie śa one drogie ale tylko dlatego ze jest raczej pewne że ługo nie pociągną. Moze sa ładne i ciekawe ale raczej zbyt kłopotliwe do hodowli amatorskiej. A poza tym dla bezkręgowca jeśłi tylko stworzy mu się odpowiednie warunki środowiskowe niem a różnicy czy jest na wolności czy w terrarium. Byle mu się dobrze zyło i miał co żryć - sęk w tym że solfugom trudno zapewnić te warunki :/


  8. #8
    i`am
    Guest

    Re: Solfuga

    aj wlasnie ciekawe jak jest z tym zapewnieniem warunkow, nikt tego nie hodowal a wszyscy mowia ze trudno...


  9. #9
    kcpzpr
    Guest

    Re: Solfuga

    No to jak nikt sie nie nauczy hodowac odpowiednio, to nie będzie młodych urodzonych wniewoli, a w takim przypadku to najlepiej zwyczajnie dać biednym zwierzom święty spokój!!!


  10. #10
    morda
    Guest

    Re: Solfuga

    Są bardzo trude w hodowli i nie za bardzo popularne. Tylko dla doświadczonych hodowców (chodzi i warunki, są nie jadowite).

    Archiwum polecam!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •