Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Czy gips zaszkodzi ptasznikowi?

  1. #1
    Gala
    Guest

    Czy gips zaszkodzi ptasznikowi?

    Mam terrarium, i chcę okleić jego ściany gipsem. Czy wpłynie to źle na ptasznika? czy jakoś wilgoć wpłynie na gips? wcześniej przeprowadzałem próby na szybie, gips sie jej trzymał, potem wystawiłem na deszcz i nawet nie rozpłynęło się... doradzcie mi proszę...


  2. #2
    Maniak
    Guest

    Re: Czy gips zaszkodzi ptasznikowi?

    Na Twoim miejscu nie używałbym gipsu bo:
    1) Może się zniszczyć pod wpływem wilgoci
    2) Nie jest to nic co by występowało "luzem" w naturze tylko związek chemiczny tak więc w połączeniu z wilgocią może zostać przez ptasznika wchłonięte jak zwykła woda i może mu zaszkodzić (i najprawdopodobniej zaszkodzi).


  3. #3
    OmeN
    Guest

    Re: Czy gips zaszkodzi ptasznikowi?

    Hmmmmmmmm ciężka sprawa, w sumie jak nie spadł z innych szyb to możesz próbować, ale lepszy wegług mnie pomysł miał Markoś, który chciał do szyb terrarium przykleich styropian któremu nadaje kształt wypalarką ! Ale każdy robi to co lubi więc twioja wola !


  4. #4
    Awikularia
    Guest

    Re: Czy gips zaszkodzi ptasznikowi?

    Na wszystkich forach umiesciles te wiadomosc? Odpisalam ci na forum glownym, nie bede sie wiec powtarzac, zajrzyj sobie...

  5. #5
    OmeN
    Guest

    Re: Czy gips zaszkodzi ptasznikowi?

    Awikularia witam! Czy to do mnie jest to z odpisaniem ??


  6. #6
    rastafaq
    Guest

    Re: Czy gips zaszkodzi ptasznikowi?

    Czysty gips to nie wiem czy sie nadaje, napewno nadaje się : fuga,klej do płytek, i klej do płyt gipsowych z domieszką gipsu.I nic sie pająkowi nie stanie jak to namoknie.


  7. #7
    Awikularia
    Guest

    Re: Czy gips zaszkodzi ptasznikowi?

    Do uzytkownika Gala.

  8. #8
    OmeN
    Guest

    Re: Czy gips zaszkodzi ptasznikowi?

    Oki, już myślałem że nie tak cośnapisałem albo cos :P
    No więc dla wszystkich rysuje króliczki którymi będe kiedyś karmił moje beStiE
    () () () ()
    (o-o) (o_0)
    o(__|_)(_|__)o


  9. #9
    cyclosternum
    Guest

    Re: Czy gips zaszkodzi ptasznikowi?

    OmeN ale te "KRULICZKI" takie troche zdeformowan z czarno byla są czy co:-) a jeśli chdzi o gips to lepsza jest fuga


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •