Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: w srodku czy nazewnatrz

  1. #1
    glupik
    Guest

    w srodku czy nazewnatrz

    Czy lepiej zrobic pokrywe z oswietleniem w srodku czy wystarcy jak bedzie lampa (oczywiscie czerwona) nazewnatrz??


  2. #2
    FaUnA_BoX
    Guest

    Re: w srodku czy nazewnatrz

    ja mam w środku i jest wporządku pajączek ciągle siedzi pod żarówką i jest mu tam dobrze :d...


  3. #3
    lisek
    Guest

    Re: w srodku czy nazewnatrz

    Ja mam na zewnatrz i rowniez mój pająk siedzi w okolicy zarówki. Bez różnicy cz żarówka bedzie na zewnątrz czy wewnątrz


  4. #4
    ziu
    Guest

    Re: w srodku czy nazewnatrz

    a ja uwazam ze powinna byc na zewnatrz. Zalezne tez jest to od tego jaki to pajaczek bo jak np avicularia (wrazliwa na warunki) to zarowka w wewnatrz duzo szybciej wysuszy powietrze w pojemniku. Takze mysle ze troche nad terrarium i bedzie dobrze


  5. #5
    rastafaq
    Guest

    Re: w srodku czy nazewnatrz

    Czemu oczywiście czerwona ?? Inna twoim zdaniem nie moze być ??


  6. #6
    popekjr
    Guest

    Re: w srodku czy nazewnatrz

    rastafaq-czepiasz sie chlopaka, mial na mysli najlepiej czerwona, moze byc tez niebieska, zołta zielona...
    ja mam na zewnatrz i pajak sie chowa idealnie.
    pozdro
    wybor nalezy do ciebie


  7. #7
    cyclosternum
    Guest

    Re: w srodku czy nazewnatrz

    to zalerzy jakie masz warunki na chacie bo jesli masz zimno (ok 18c) to w srodku bo wtedy będzie miał cieplej co prawda bedziesz musiał częsciej spryskiwac ale to chyba nie problem.


  8. #8
    OmeN
    Guest

    Re: w srodku czy nazewnatrz

    Ja mam na zewnatrz i ogrzewam nią (czerwoną) wszystkie pająki i mają 27 stopni! Jak wszytkie będą duże to się zastanowie czy włożyć do środka ^^


  9. #9
    x ray
    Guest

    Re: w srodku czy nazewnatrz

    ....osobiście nie stosuje oswietlnia jako zródła ciepła ( zimą ) , bo temperatura w pomieszczeniu gdzie sa pajaki jest odpowiednio wysoka i stabilna .


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •