Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: metallica maly agresor

  1. #1
    ziu
    Guest

    metallica maly agresor

    Czy ktos sie spotkal z agresywnymi aviculariami ?? Moja jest przed wylinka siedzi ciagle w gniezdzie i chcialem ja lekko poruszyc patyczkiem zeby obejrzec ja gdyz dawno nie wychodzila z gniazda ja wkladam patyk do gniazda a metallica 1,2,3 razy kasnela patyk troche sie zdziwilem. Nie wiem czy jest to spowodowane tym ze zaingerowalem w jej gniazdo czy fakt ze przed wylinka a moze glodna bo nie byla karmiona kilka tyg???



    Pozdrawiam


  2. #2
    loko
    Guest

    Re: metallica maly agresor

    moze chciala ci dac do zrozumienia ze pajakow sie nie rusza przed wylinka


  3. #3
    ziu
    Guest

    Re: metallica maly agresor

    tez mi sie tak wsumie wydaje ale jak pamietam to ona atakowala pensete ;] jak jeszcze obzerala sie cmami moze mam agressive metallica. Zobacze po wylince jak bedzie.


  4. #4
    Awikularia
    Guest

    Re: metallica maly agresor

    Mysle, ze byla to reakcja na drgania pajeczyny - sam mowisz, ze pajak dlugo nie jadl. Myslal, ze to pokarm no i udziabal. U mnie tez tak bywa - niektore pajaki podskakuja do pensety i zamiast zlapac swierszcza, to zgrzytaja zebami o metal...

  5. #5
    ziu
    Guest

    Re: metallica maly agresor

    hmm no to dzis lece po swierszczyki myslalem ze bedzie lniala i nic nie ruszy a tu widac ze glodna


  6. #6
    x ray
    Guest

    Re: metallica maly agresor

    ....czesto moje avicularie tez tak reagują ,nawet kiedy kropla wody spadnie w pajeczynke to dochodzi do takich reakcji jak Ty opisujesz,co do dotykania pajaka czym kolwiek w jego gniezdzie uwazam za niewłasciwe . Reszte powiedziała Awikularia. Moja A.Versicolor która jest po 8 wylince za kazdym razem kiedy ją karmie zachowuje sie dosyc nadpobudliwie nawet kiedy jest dobrze najedzona ,mysle ze chce pokazac do kogo nalezy jej teren i nie jestem tam mile widziany.


  7. #7
    ziu
    Guest

    Re: metallica maly agresor

    wlasnie dzis przeszla wylinke i jest piekna L8 ;-).
    Nie pochwalasz nie pochwalasz ja np nie pochwalam branie na reke pajaka a jak mialem go wyploszyc z gniazda w celu obejrzenia jego odwloka??? zkoro tam nie ma dostepu przecierz nie dotykalem go meczac tylko chcialem zeby zmienil swoja pozycje. Ja rozumiem ze kazdy chce byc "fajnym hodowcom" i niby nie popelniac bledow ale przecierz nie wyciagne go z gniazda na wedke z kieblasa.
    Dzieki za opinie. :-)

    Pozdrawiam.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •