Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Pomoc na temat B.Smithi potrzebna !!

  1. #1
    Sisior
    Guest

    Pomoc na temat B.Smithi potrzebna !!

    Jestem świezo upieczonym posiadaczem B.Smithi (L1),jako że nie miałem wczesniej do czynienia z pająkmi,prosze o kilka wskazowek !! Nurtuje mnie pytanie czy pająk przetrwa w pokoju gdzie jest srednio 20stopni C?? Czy nalezy moze pająka dodatkowo nagrzewac?? Jesli znacie jakies cenne porady dla początkującego miłosnika B.Smithi to będe bardzo wdzieczny za każdą podpowiedz !

  2. #2
    Mefisto
    Guest

    Re: Pomoc na temat B.Smithi potrzebna !!

    Wytrzymać to wytrzyma, ale warto dogrzać te kilka stopni (do ok. 25 st.).
    Mam nadzieje, że przeczytałeś już opis gatunku i FAQ.


  3. #3
    mich
    Guest

    Re: Pomoc na temat B.Smithi potrzebna !!

    FAQ (http://www.terrarium.com.pl/forum/faq/ptaszniki.php) i archiwum.
    Przeczytaj a dopiero potem zadawaj pytania.


  4. #4
    Bor
    Guest

    Re: Pomoc na temat B.Smithi potrzebna !!

    Przede wszystkim cierpliwości, nie martw się na zaś. Jeżeli będzie się zakopywał, pojawi mu się plamka na odwłoku, czy wolno będzie sie poruszał, to nie panikuj.. Zapewnij odpowiednie warunki i będziesz miał z pająka wiele radości.


  5. #5
    PMajdan
    Guest

    Re: Pomoc na temat B.Smithi potrzebna !!

    Sisior - badz przygotowany na dluuugie "wylinkowe oczekiwanie" .... a skoro amsz 20 st. to juz zupelnie :/


  6. #6
    maka
    Guest

    Re: Pomoc na temat B.Smithi potrzebna !!

    podnies temperaturke..........dobrze ci radza i sprawdzaj ja by nie zaszkodzic pajaczkowi.....termometr kosztuje ze 4 zł............
    podawaj pokarm i czekaj na kolejne wylinki............no i wilgotnosc tez o to zadbaj
    powodzenia


  7. #7
    Sisior
    Guest

    Re: Pomoc na temat B.Smithi potrzebna !!

    A jak podnies temperature,jak pajaka czymam w pojemniku na mocz ??

  8. #8
    maka
    Guest

    Re: Pomoc na temat B.Smithi potrzebna !!

    zarowka....lub cos wykombinuj............ja wstawiam nad lodowke do szafki,ona wytwarza cieplo.........polataj z termometrem po domu..........moze gdzies jest wieksza temperatura
    zaroweczka wystarczy 15w......lub 25 ale z daleka
    jesli masz duze terra jeszcze nie zamieszkane dobrze jest tam trzymac pojemniczki z malymi pajaczkami......
    ja korzystam z zarowki dla wezy...........stawiam obok pajaczki i to im wystarczy w zupelnosci ,bo maja zawsze 25 stopni ciepla


  9. #9
    Sisior
    Guest

    Re: Pomoc na temat B.Smithi potrzebna !!

    Dzienki maka, za wskazówki !! Zrobie jak napisalas wloze male pudełko do dozego terra a tam jest żarówka !! że ja na to nie wpadłem !!

  10. #10
    morda
    Guest

    Re: Pomoc na temat B.Smithi potrzebna !!

    U mnie w 16*C nic im nie było....


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •