Nie zauwazylem drugiego pyt ;P

powiedz ze nie ma mocnego jadu itd.

powkrecaj im ze pasjonuja Cie te zwierzeta i ze chcesz wiedziec o nic wiecej.
powrzucaj im pare nazw lacinskich zeby widzieli ze naprawde to lubisz i sie zgodza

Lepszy by byl chyba ptasznik ;P