Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: problem z wylinka u kedziora :/

  1. #1
    Bziak
    Guest

    problem z wylinka u kedziora :/

    patrze dzisiaj do kedziora o godzinie 12 i patrze ze jest wiekszy ale jego wylinke jest przyczepiona do odloka a kedzior ja ciaga za soba co mam zrobic :/ zejdzie mu ? co mam zobic czekac ? pomozcie

  2. #2
    Masa
    Guest

    Re: problem z wylinka u kedziora :/

    Mozesz wilgotnym patyczkiem do uszu lub pedzelkiem sprobowac ja sciagnac...mialem taki przypadek u A.geniculata i pomogło


  3. #3
    ketnip
    Guest

    Re: problem z wylinka u kedziora :/

    Ja proponuje tego narazie nie ruszać, pajączek jest słaby po wylince i może mu się coś stać jak bedziesz go zaczepiał, poczekaj trochę wylinka powinna sam odpaść


  4. #4
    Bziak
    Guest

    Re: problem z wylinka u kedziora :/

    z tego co widzilaem to dosyc mocno jest przyczepiona ta wylinka do odwloku :/ oby sama odpadla / skropilem podloze zeby zwiekszyc wilgotnosc moze to cos tesh pomoze oby :/

  5. #5
    Mefisto
    Guest

    Re: problem z wylinka u kedziora :/

    Możesz też trochę skropić miejsce przyklejenia.


  6. #6
    Bziak
    Guest

    Re: problem z wylinka u kedziora :/

    chyba moj pajak jeszcze przechodzi wylinke :/ a ja mu przerwalem i probowalem nawilzyc i pomoc mu ciekwe czy nic mu nie bedzie wiecie moze ??

  7. #7
    Mefisto
    Guest

    Re: problem z wylinka u kedziora :/

    To zdecyduj - pająk przechodzi wylinkę, czy ciaga ją za sobą? Pająki nie przechodzą zazwyczaj wylinek podczas spacerów.


  8. #8
    krzdab2150
    Guest

    Re: problem z wylinka u kedziora :/

    zwilż delikatnie i nic nie rób


  9. #9
    Bziak
    Guest

    Re: problem z wylinka u kedziora :/

    nieiwem chodzi z wylinka przyczepona do odwloku ale on moze jeszcze zrzuca wlinke i ja mu pzeszkdzilem :/

  10. #10
    rastafaq
    Guest

    Re: problem z wylinka u kedziora :/

    Poczekiaj dwa dni i zobacz co sie bedzie dzialo, jak nie odpadnie to zadziałasz wtedy.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •