Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: terra

  1. #1

    terra

    mam taki pomysl na terra dal cerastesa parki wymiary to 140/70/50
    chcem zeby bylo szklane bo fajnie by sie prezentowal czerwony piasek z biofila
    ale ze wzgledu na wymiary nie moze to byc same szklo musi byc jakis stelaz np. z drewna ile by mnie takie samo terra wynioslo ja mysle ze w granicach 1000 ?? czy jeszcze wiecej ??
    jak ktos ma leprze pomyslu niech cos mi podpowie


  2. #2
    wh6fxe
    Guest

    Re: terra

    czemu nie moze byc z samego szkla:| mysle ze szklo 8mm by jzu starczylo w zupelnosci.


  3. #3

    Re: terra

    Mi firma od szaf i regałów robi narożne terra z płyty meblowej. Zobaczymy ile za to policzą.

  4. #4
    luz_jacek
    Guest

    Re: terra

    To moje terra
    Ma wymiary 160x50x50, w całości jest zrobione ze szkła o grubości 6mm.
    Za sam materiał zaplacilem 100zł razem z docięciem i szlifowaniem u znajomego szklarza
    Sam kleiłem, nie ma żadnego stelarza ale musialem zrobić podpórkę ze szkła bo się "sufit" zapadał pod wlasnym ciężarem
    Więc wsumie zapłacilem za to 150 zł (silikon szklarski, materiał, kratki wentylacyjne i prowadnice).
    Sądze że jakby zamówić takie terra u kogoś to wyszloby jakieś 700- 800zł.


  5. #5
    wh6fxe
    Guest

    Re: terra

    jak bys dal grubsze szklo to nie zapadlo by sie:].
    Bardzo tanio ci to wyszlo... u mnie szklarz liczy sobei 70 zl za m kwadratowy szkla 4 mm!!


  6. #6

    Re: terra

    oj murinus murinus jakis ty niemadry i po co sie chwalisz ze masz cerastesy miec lub masz? (dla przypomnienia sa to weze jadowite zakazane do hodowli domowej w polsce!!!) jestes takim dennym czlowieczkiem ,szpanerku . i co mi tam ostatnio w swoim poscie ,,na kazdy temat" (http://www.terrarium.com.pl/forum/re...=39877&t=39877)pisales glupoty a ty co teraz wyrabiasz? poprostu hodujesz nielegalnie weze ? oj naprawde? i to jadowite bardzo takie jak cerastes cerastes? łał ale jestes ,,twardzielek" .oj jak ja cie przyjacielu niemoge scierpiec . sam probujesz dogryzac a obracasz to tylko przeciwko sobie ,najpierw sie patrzy na siebie a potem ocenia innych

  7. #7

    Re: terra

    aha jeszcze jedno mi sie umyslilo . skoro bierzesz sie za hodowle takich wezykow to chyba jestes zaawansowanym terrarysta ? i chodujesz juz zwierzeta prawdopodobnie kilka lat ,no to nieumiesz sobie obliczyc ile cie wyniesie cena takiej wielkosci terrarium?dziwne oj dziwne bardzo .bo dla 12 letniego dziecka niebylo by to wiekszym problemem

  8. #8

    Re: terra

    to sa tylko slowa za slowa nic mi nie moga zrobic w przeciwienstwie do zdjecia ;p po za tym to bylo pytanie a ty nie udzieliles na nie odpowiedzi wiec po co sie odzywales ja twoich postow nie komentuje w durnowaty sposob


  9. #9

    Re: terra

    dobra ale terra normalnej wielkosci anie takich dyzych nie znam stawek na szklo 8 mm wiec sie pytam


  10. #10

    Re: terra

    Tomek_Nie , po co te nerwy??!
    Czepiasz się i tylko dlatego że ktoś ma jadowite węże, co zazdrościsz- ja też zazdroszcze ale wszystkiego mieć niemożna i niemam jadowitych, choć bardzo mi się podobają( niekóre) a jak niezamierzasz odpowiadać na posty murinusa to poprostu tego nierób...
    murinus napisał(a):

    > to sa tylko slowa za slowa nic mi nie moga zrobic w
    > przeciwienstwie do zdjecia
    A ty murinus też się tak niechojracz bo zaraz się przyczepi taki jeden z drugim przyjdzie i cię zjeździ niewiadomo zaco...., niemogłeś napisać że chcesz tam chodować jakieś brodate czy coś takiego???


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •