-
Re: Ranna Versi
Zwracam tylko uwage na fakt, ze moze lepiej urwac noge do konca przy karapaksie, aby przy nastepnej wylince nie bylo problemow z uwolnieniem z wylinki zdeformowanej konczyny?? Jak nie ma calej nogi - to chyba regeneracja bedzie sprawniejsza, a pajak odtworzy po prostu cala konczyne.
What do you think?? Bo ja nie mialem przypadku, kiedy regenerowane bylo pol odnuza - zawsze byl brak calej nogi! Jak zle pisze to, proszę, skorygujcie mnie !
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum