Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: S. Calceatum - czy ukąsił kogoś??

  1. #1
    sebooz
    Guest

    S. Calceatum - czy ukąsił kogoś??

    Witam.

    Pytanie brzmi tak jak w temacie. Czy ukąsił kogoś z was pająk S. Calceatum?? Chciałbym się dowiedzieć conieco o bólu i objawach jakie się ma po ukąszeniu przez tego spiderka.

  2. #2
    maze
    Guest

    Re: S. Calceatum - czy ukąsił kogoś??

    hehe pewnie nie znajdziesz takiej osoby.....

  3. #3
    morda
    Guest

    Re: S. Calceatum - czy ukąsił kogoś??

    Poczytaj artykuł o nich. Jest gdzieś link na tym Forum. Artykuł pochodzi z Arachnoboards.
    Stromatopelmy to jedne z wredniejszych ptaszników i naprawdę radze z nimi uważać. Sam przeżyłem już ucieczke tego pająka (co jak co ale malucha) i muszę powiedzieć, że sa piekielnie szybkie. Nie zdążyłem chwycić pudełka a ona już po dywanie biegła.


  4. #4
    sebooz
    Guest

    Re: S. Calceatum - czy ukąsił kogoś??

    no mój jak na razie nie przejawiał żadnych obiawów szybkości, ale to z tego względu że po kupnie szykował się do wylinki. Teraz jest po 6 i prawie się wogóle nie rusza. a co do ukąszenia to chciałbym znać conieco więcej o skutkach ukąszenia. (nie to żebym miał zamiar mu się podłożyć) ale na wszelki wypadek wolałbym wiedzieć co robić w danym przypadku i jakie są odczucia. To że piekielnie będzie bolało to mogę się domyśleć, ale co dalej??

  5. #5
    Baku
    Guest

    Re: S. Calceatum - czy ukąsił kogoś??


  6. #6
    sebooz
    Guest

    Re: S. Calceatum - czy ukąsił kogoś??

    dzięki Baku za możliwie szybką odpowiedź.
    z tego co zrozumiałem to dostał on coś w stylu "kurzej skóry" i okropnego bólu. Po zrobieniu okładów z lodu po 2h powoli przechodziło, czy tak??

  7. #7
    ziu
    Guest

    Re: S. Calceatum - czy ukąsił kogoś??

    wejdz na moja strone i informacje o stromie tam masz po polsku chyba ten tekst od baka ;] a jak nie to masz ciekawwa historie.

    Pzdr


  8. #8
    Baku
    Guest

    Re: S. Calceatum - czy ukąsił kogoś??

    tak tylko ze to był maluch :P:P


  9. #9
    ziu
    Guest

    Re: S. Calceatum - czy ukąsił kogoś??

    jaki maluch?


  10. #10
    rastafaq
    Guest

    Re: S. Calceatum - czy ukąsił kogoś??

    Fiat 125 p


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •