Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Cambri problem

  1. #1
    Mondry
    Guest

    Cambri problem

    a wiec tak przesadzilem wczoraj cambridgeia L3 dosc agresywny do sloika o wysokosci 16 cm dalem mu dzis z rana mącznika i olał go mącznik sie zakopal od czasu do czasu pajak go wykopuje jakby chcial go ukąsic troche dziwne zachowanie... i nie wiem czy moge zostawic go czy wyjąc ale ciezko bo mam krotka pensete;/ a to agresor jest


  2. #2
    smogg
    Guest

    Re: Cambri problem

    zostaw, albo pajak sam wykopie albo za jakis czas bedzie z tego mucha i złapie sobie muche ja tak robie z moją irminka


  3. #3
    Szpaq
    Guest

    Re: Cambri problem

    Jak pajak nie jest zainteresowany i podejrzewasz wylinke to wyjmij lepiej, a co do tej muchy smogg to chyba pomylila ci sie pinka z maczniakiem.

  4. #4
    morda
    Guest

    Re: Cambri problem

    Mucha z mącznika? E......

    Weź mącznika odkop i go zabij (zgnieć mu głowę z odnóżami). Nie będzie się wtedy zakopywał i jak pająk będzie miał na niego ochotę to go spokojnie zje.


  5. #5
    Mondry
    Guest

    Re: Cambri problem

    dzieki pobawie sie z nim po szkole


  6. #6
    LUKa_
    Guest

    Re: Cambri problem

    Nie ma sie cos martwic moj cabridgei zachowauj sie tak przed wylinka, proponuje wyjac maczniaka no chyba ze wiesz ze wylinka sie nie zbliza.

  7. #7
    spider13
    Guest

    Re: Cambri problem

    Cambri wcale nie jest taka agresywna przynajmniej moja jak ją przenosiłem wszystko poszło ok teraz jest L4 i nie zauważyłem zmian w jej zachowaniu a mączniaka nie wyjmuj no bo po co


  8. #8
    smogg
    Guest

    Re: Cambri problem

    sorry pomyła z tą muchą:P


  9. #9
    Archie
    Guest

    Re: Cambri problem

    ja mam 20cm, 25cm i 30cm chcesz? ;D

  10. #10
    Archie
    Guest

    Re: Cambri problem

    macznik przeobrazi sie w muche przynajmniej pajak bedzie mial co lapac :P a mucha jest spora :}..niestety
    ja zostawiam ale zadko zdaza sie zakopac
    ja mam cambr L5 i L6/7 oba sa spokojne. ale ten L5 troszke nerwowy ale L6/7 kompletnie nie reguje :/ wepchnalem mu pincete do gniazda zeby go wyploszyc i nawet nie raczyl wyjsc :}

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •