Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: które gatunki składają kilka kokonów po jeden kopulacji??

  1. #1
    matii
    Guest

    które gatunki składają kilka kokonów po jeden kopulacji??

    Które gatunki składają kilka kokonów po jeden kopulacji??
    Wiem,ze Pterinochilusy i Psalmopoeusy,a co z pozostalymi gatunkami???

    pozdrawiam

  2. #2
    nokeg
    Guest

    Re: które gatunki składają kilka kokonów po jeden kopulacji??

    miejmy nadzieje ze nie murinusy :P
    chyba tylko nadrzewne


  3. #3
    GALN
    Guest

    Re: które gatunki składają kilka kokonów po jeden kopulacji??

    nokeg murinusy napewno ale o innych to nie słyszałem

  4. #4
    nokeg
    Guest

    Re: które gatunki składają kilka kokonów po jeden kopulacji??

    tak, ale chodzi o to ze Matii ma problem z kokonem murinuski:-)


  5. #5
    GALN
    Guest

    Re: które gatunki składają kilka kokonów po jeden kopulacji??

    aaaaaaa ))))))) jak to są te czerwone murinuski to z chęcią przygarnę 5 szt oczywiście pokrywam koszta wysyłki hihihihhihi wszyskim się udaje a ja mam zawsze pecha rozea zjadła kokon a murinuska po dopuszczeniu po niecałych 2 miesiącach czekania wylinkę przeszła ,odrazu po wylince dopuszczałem a tu zamiast kokonu wylinka pech to pech .Jak bym wiedział to bym samca nie oddał i poczekał te 2 miesiące .Mantii jak by cie murinusy zjadały to oferta aktualna

  6. #6
    matii
    Guest

    Re: które gatunki składają kilka kokonów po jeden kopulacji??

    jezeli chodzi o moja murinuske,to samica zlozyla kokon.W tym problem ze cale gniazdo i kokon przykleila do przedniej szyby,ktora sie otwiera cale terra.pare dni temu otworzyla kokon i wyszly nimfy,niestety siedza w gniezdzie z samica:/
    wiec chyba przyjdzie mi czekac,az nimfy przeksztalca sie w male pajaki i jakos same rozejda sie po terra

    a co do Twojego pecha Galn,to wcale bym sie tak nie przejmowal.mi dopiero teraz,za 4 razem sie udalodwa kokony sam zepsulem (parahybana,geniculata),a miesiac temu samica irmini zjadla kokon:/

    a co do mojego pytania,to wlasnie sie dowiedzialem,ze Ceratogyrusy tez skladaja wiecej niz jeden kokon.

    pozdrawiam

  7. #7
    GALN
    Guest

    Re: które gatunki składają kilka kokonów po jeden kopulacji??

    faktycznie pech .Ja bym tę murinuskę jakś wyciągnoł bo jak te małe zaczną biegać to będzie je trudno wyłapać.

  8. #8
    Baku
    Guest

    Re: które gatunki składają kilka kokonów po jeden kopulacji??

    ty to czemuś jej kokonu nie zabrał ????

    biezesz kokon wsadzasz w inkubator i jest wszystko jak trzeba :] !! no i z wybieraniem pajączków nie ma problemu :]


    ja bym na twoim miejscu teraz zabrął kokon od murinusa bo jak sie rozejdą to nie wyłapiesz !!


  9. #9
    matii
    Guest

    Re: które gatunki składają kilka kokonów po jeden kopulacji??

    kokonu nie moglem wyjac,poniewaz samica przykleila go w gornym rogu szyby,ktora otwiera sie terra.gdybym wyciagnal szybe,zniszczylbym kokon.

  10. #10
    matii
    Guest

    Re: które gatunki składają kilka kokonów po jeden kopulacji??

    a co do kokonu irmini,to samica zjadla go po 3 dniach:/nawet nie podejrzewalem,ze moze go zjesc.
    poza tym fajnie to wyglada jak samica opiekuje sie kokonem i szkoda mi zabierac samica kokon)

    pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •