Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Wzrost pająków

  1. #1
    Koc
    Guest

    Wzrost pająków

    Wiem, że pająki rosną skokowo, gdyż na ciągły wzrost nie pozwala im pancerz. Jadnak zastanawia mnie w jaki sposób pająk wychodzi ze starej skóry dwa razy większy? W jaki sposób 'nowy pająk' mieści sie w poprzeniej skórze? W jaki sposób odbywa się proces wzrostu? Jeżeli ktoś coć wie na ten temat, albo wie gdzie mógłbym o tym poczytać to proszę o informacje.

  2. #2
    ketnip
    Guest

    Re: Wzrost pająków

    pająk rośnie dopiero bezpośrednio po wylince - dosłownie zrzuci skóre i rośnie


  3. #3
    ketnip
    Guest

    Re: Wzrost pająków

    a i jeszcze jedno pająk ze skóry nie wychodzi napewno 2 razy większy - dobrze by było!


  4. #4
    Koc
    Guest

    Re: Wzrost pająków

    Nie wiem dokłednie ile razy większy, ale po tej wylince przyrost jest strasznie duży. W każdym razie dzięki za odpowiedź.

  5. #5
    Foxtrott
    Guest

    Re: Wzrost pająków

    po wylince jest mięciutki i w tym czasie, zanim stwardnieje, "pompuje się"- dla tego jest większy mimo, ze jego masa jest niezmieniona, a nawet pomniejszona o stary oskórek.


  6. #6
    TOXYN
    Guest

    Re: Wzrost pająków

    Ja tam po wylince dużej różnicy w wielkości nie zobaczyłem dopiero po 2 dniach dalo się zobaczyć że jednak jest większy teraz ma następną wylinkę w tym tyg powinien ją przejść bo siedzi od 3tyg i nie chce wyjść z norki;]

  7. #7
    pac
    Guest

    Re: Wzrost pająków

    poszukaj w archiwum.. ja o to samo pytalem gdzies z rok temu )


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •