Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: prośba o pomoc

  1. #1

    prośba o pomoc

    Jak mozna zabiespieczyć terra stojące na parapecie przed przegrzaniem???


  2. #2

    Re: prośba o pomoc

    mozesz sprobowac zakryc czesc okna z ktorego pada slonce na terra ale to musi byc jakis dosc gruby i przede wszyskim jasny material nio i nie wiem moze jakis wentylator ?? czy cos moze ktos cos innego jescze wymysli

  3. #3

    Re: prośba o pomoc

    W kazdej apteczce samochodowej powinna byc folia izolacyjna. Skorzystaj z niej do zabezpieczenia terra przed sloncem(zaloz na okno). Minusem jest niezbyt estetyczny wyglad. Lepsza wentylacja tez by sie sprzydala. A tak w ogole jesli chcesz dbac o swojego pupila to lepiej znajdz mu inne miejsce i nie ryzykuj. Ale rozumiem ze sie juz nie miesci...

  4. #4

    Re: prośba o pomoc

    Nigdy nie nalezy trzymac terrariów na parapecie okiennym. To w zasadzie "elementarz terrarystyczny". Raz sobie na to pozwoliłem, ale okno było od północy, słońce było tam chwilę całkiem rano. Istnieje ogromne ryzyko przegrzania (nawet w chłodny dzień, gdy świeci słońce), czesto też występują trudne do przewidzenia wahania temperatur.


  5. #5

    Re: prośba o pomoc

    Ja bym niekladl na parapacie cokolwiek by to nie bylo, mozna przegrzac, w zime przemrozic mimo nowych okien i do tego jeszcze przeciągi

  6. #6
    djtommi
    Guest

    Re: prośba o pomoc

    proponuje uzyc ekranow takich ktore odbijaja cieplo sa po pare zlotych w marketach budowlanych.


  7. #7
    Nook
    Guest

    Re: prośba o pomoc

    zdjac je z parapetu ? :]


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •