Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: KTORY ?

Mieszany widok

  1. #1
    Rafał Janasz
    Guest

    Re: KTORY ?

    Cambridgei


  2. #2
    Archie
    Guest

    Re: KTORY ?

    Uwazam ze metalica. To ze padaja bez przyczyny to moze sie tyczyc wszystkiego. sam mam melici i versi i nic mi nie padlo. swierszcze owszem
    cambridgei jest bardzo szybki ale zawsze sie chowa. nigdy nie atakuje jak np. murinus ;>
    a irmina troszke zwariowana.
    metalica tez jest szybka nie da sie ukryc..

  3. #3
    Archie
    Guest

    Re: KTORY ?

    ale moge byc wyjatkiem oczywiscie nie przecze :/

  4. #4
    Archie
    Guest

    Re: KTORY ?

    najlepiej poslucham dobrze doswiadczonego terraryste

  5. #5
    loko
    Guest

    Re: KTORY ?

    Choc P cambridgei faktycznie jest chyba naj mniej wymagajacym nadrzewnym to wybral bym Avi. Faktycznie zdaza im sie pasc miedzy 1-4 wylinka, ale zdaza sie to kazdemu bez wzgledu na doswiadczenie, ten rodzaj tak ma i juz. Jak sie pilnuje warunkow w terra, to nie jest to trudny w hodowli pajak a ciekawszy niz cambridgei, spokojniejszy, wolniejszy (choc niezle skacze ). No i jak mu sie da troche miejsca to buduje zajebiste gniazda.


  6. #6
    Markoś
    Guest

    Re: KTORY ?

    moj 1 nadrzewny byl cambri i dobrze se z nim radze a co do avi to slyszalem tez ze padaja bez przyczyny kup sobie na poczatek irmine albo cambri sa dosc spokojne bynajmiej cambri jest spokojny 0 agresji wobec mnie


  7. #7
    cyclosternum
    Guest

    Re: KTORY ?

    wiesz co kup se cambridgei i avi to bedzie nalepsze rozwiązanie :-)


  8. #8
    Deto
    Guest

    Re: KTORY ?

    moim pierwszym nadrzewnym byl cambridgei, szybki jest ale woli sie chowac niz atakowac


  9. #9
    daf
    Guest

    Re: KTORY ?

    Ja dzisiaj dostałem cambridgei. Ale to nie mój pierwszy SZYBKI pająk. Wsumie na początek to cambri jest najlepszym prawdziwym nadrzewnym. Avi są za wolne jak na nadrzewne. Ew.irminia.


  10. #10
    Xsellos
    Guest

    Re: KTORY ?

    cambridgei w miare ciekawy wygląd, najczęściej spokojny troszku szybki i nie ma szans na padnięcie jak metallicy wiec lepiej kup go.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •