bardzo ladne grazynka tez bede chial cos takiego dla mojej poecilotheriimaly a ladniutki wystroj bo to zwierzaki co nie moga miec za duzo zakamarkow :] hehe. Poki co moja poecilotherie trzymam w czyms takim:
Ladnie wszystko widac i jest praktyczne na wymiar u daro :] za mala cene.




maly a ladniutki wystroj bo to zwierzaki co nie moga miec za duzo zakamarkow :] hehe. Poki co moja poecilotherie trzymam w czyms takim:
Odpowiedz z cytatem