Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Nóż do szkła ale jaki ?

  1. #1

    Nóż do szkła ale jaki ?

    http://www.allegro.pl/search.php?str...=0&new=0&pay=0

    Czy opłaci sie kupić któryś z tych nożyków ? Macie je ? Jak sie spisuje ? Nie piszcie że można za 8 zł kupić w sklepie bo te noże nawet nie mają nic wspólnego z tym o czym myśle :]. Byłem ostatnio u szklarza pociąć szyby to tylko zamoczyl w czymś (w czym? nafta czy co :/ )? i po przejechaniu jak dźwignął jedną część szyby to ta druga sama odpadła idealnie ucięta i chce coś takiego :P. Ew jeśli nie te z allegro to jakie inne ?

  2. #2

    Re: Nóż do szkła ale jaki ?

    Ja cialem nozykiem tzw. diamentem ktory ma 6 kuleczkek tnacych jak sie jedno zuzyje to przekrecasz na nastepne kupilem za 12 zlotych tamte co na allegro maja tylko jedno koleczko tnace a cena jest wyzsza

  3. #3

    Re: Nóż do szkła ale jaki ?

    .

  4. #4

    Re: Nóż do szkła ale jaki ?

    te co mają 6 kółek za 12 zł są do .... w porównaniu do tych co mają szklarze :P. Podobno te 1 kółko przetrzyma więcej niż 10 nożyków zwykłych po 6 kołek . Nie kupie znów tego badziewia za kilka zł chce wydać wiecej ale mieć pewnosć

  5. #5

    Re: Nóż do szkła ale jaki ?

    To zamierzasz az tyle ciac?? Ja zrobilem 12 terra dla pajakow zuzywajac tylko 2 kolka

  6. #6

    Re: Nóż do szkła ale jaki ?

    Tak chce tyle ciąć :P
    Nie porównuj cięcia tym nożykiem (o ile to ten z brązowa drewnianą raczka) do cięcia porządnym nożem. W tym drugim wypadku nawet długie szyby o szerokości 2 cm to żaden problem i nie ma większego ryzyka że coś żle pęknie

  7. #7

    Re: Nóż do szkła ale jaki ?

    Ja kupiłem ten od joe 27 i jak na razie się spisuje.

    xav

  8. #8

  9. #9

    Re: Nóż do szkła ale jaki ?

    Adamek no to o czym ty myślisz, skoro te za 8 zł nie mają z tym nic wspólnego? Wiesz już co chcesz kupić i dalej się pytasz? Człowieku jakie ty wymagania stawiasz. A nie pomyślałęś że te cuda na kiju, które widziałeś u szklarza, to nie zależą od czarodziejskiego noża za 5000 zł którego nawet nie trzeba dotykać żeby ciął, tylko od UMIEJĘTNOŚCI i DOŚWIADCZENIA?! :/


  10. #10

    Re: Nóż do szkła ale jaki ?

    Wiesz co :/ Napisalem że nie chodzi mi o tani byle jaki nożyk z 1 lepszego sklepu ! Pytałem czy wiecie co to są za noże z czego zrobione czy z węglika czy co :/ Widziałem jak to cioł i na 100% tym zwykłym nożykiem by tego tak nie zrobił. A jak nie masz co z kasą zrobic to se kup tego twojego za 5000 zł.
    Napisałem że chodzii mo o coś porządnego a wy mi po kolei z nozykami za 8 zł
    ehh
    PS. Miałem okazje u znajomego ciąć takim nożykiem ale nie chciał zdradzić skąd go miał zresztą zachowujecie sie jak on.
    Już nie aktualnie nie chce mi sie już czytać jednego i tego samego
    nara

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •