coraz wiecej ludzi mnie zaskakuje na tym forum.. czy Wy nie macie wiekszych problemow? kup jakiego chcesz pajaka i nie pytaj.. jak chcesz kupic cukierka to tez wszystkich pytasz jakiego masz kupic?
coraz wiecej ludzi mnie zaskakuje na tym forum.. czy Wy nie macie wiekszych problemow? kup jakiego chcesz pajaka i nie pytaj.. jak chcesz kupic cukierka to tez wszystkich pytasz jakiego masz kupic?