coraz wiecej ludzi mnie zaskakuje na tym forum.. czy Wy nie macie wiekszych problemow? kup jakiego chcesz pajaka i nie pytaj.. jak chcesz kupic cukierka to tez wszystkich pytasz jakiego masz kupic?