Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: pająk mi spi.... (uciekl) :/

  1. #1
    opop
    Guest

    pająk mi spi.... (uciekl) :/

    Ostatnio wchodze do pokoju zauwazyłem, że jest otwarte terrarium i nie ma w srodku mojego pajaka ! pajak byl po 7 wylince :/ juz minol 3 dzien i ciagle go nie ma ! co robic ?

  2. #2
    Awikularia
    Guest

    Re: pająk mi spi.... (uciekl) :/

    Przekopac mieszkanie/pomieszczenie, w ktorym byl pajak, a jak nie da to rezultatow, to pozostaje tylko czekac. Moze wylezie. Od razu powiem, ze porozkladane pojemniczki z wilgotnym torfem to mit i legenda - jeszcze nie slyszalam, aby szanujacy sie ptasznik dal sie na cos takiego zlapac ;P. Moj uciekinier siedzial pod szafka z akwarium i musialam tydzien czekac, az sobie postanowi wylezc...

  3. #3
    Markoś
    Guest

    Re: pająk mi spi.... (uciekl) :/

    moj vagans L10 tez uciekl i po tygodniu sam wyszedl chyba zglodnial ale co do mniejszych pajaczkow to ciezko je znalesc ;/ nie wiem poszukaj go w zakamarkach zobacz za szafa itd jesli nie wyszedl ci z pokoju to moze go znajdziesz powodzenia w poszukiwaniach 3maj sie ,aha a co to byl za pajaczek??


  4. #4
    Krycha.k15
    Guest

    Re: pająk mi spi.... (uciekl) :/

    na twoim miejscu wziołbym szmatki spryskał wodą i powciskał w katy pod łuzko i kaloryfer jezeli to nadrzewny pajak to szmatki daj gdzies wyzej zapewne wyjdzie dowilgoci> pozdrawiam!i zycze powodzenia

  5. #5
    opop
    Guest

    Re: pająk mi spi.... (uciekl) :/

    heheh dzieki narazie czekam moze jutro szafy poodsuwam a to byl P.Platus

  6. #6
    Markoś
    Guest

    Re: pająk mi spi.... (uciekl) :/

    Awi co to byl za pajaczek bo juz nie pamietam Boehmei samiec?? Wiem ze jak ja pisalem ze mi vagans zwial to pisalas ze tez ci zwial i ze szukalas po nocy chodzac z latarka


  7. #7
    Awikularia
    Guest

    Re: pająk mi spi.... (uciekl) :/

    Nie wyjdzie, powtarzam, jest to wierutna bzdura, nie mam pojecia przez kogo wymyslona.....

  8. #8
    Markoś
    Guest

    Re: pająk mi spi.... (uciekl) :/

    ja tak nawet nie robilem czekalem az poprostu wyjdzie Vagans jak za 2 razem mi zwial to dorwalem go za akwarium na spacer mu sie widocznie zachcialo


  9. #9

  10. #10
    opop
    Guest

    Re: pająk mi spi.... (uciekl) :/

    ejj ale dalko chyba nie powinien odejsc od terrarium , slyszalem ze w obrebie swojego gniazda chodzi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •