Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Nietoperz :)

  1. #1
    DOMINOS
    Guest

    Nietoperz :)

    Pajączek wisi sobie do góry nogami na siatce z pokrywy pojemnika w którym sie znajduje, wrzucam mu świerszcza, świerszcz skacze po pudełku, w koncu skoczył pająkowi prosto w zęby Pająk wisi nadal do góry nogami i zabiera się za konsumpcje świerszcza, czegoś takiego nie widzialem jeszcze. Fotka w załączniku (nie jest dobrej jakości z powodu złego oświetlenia).
    Jeśli miał ktoś podobną sytuację niech się nią podzieli.

    Weż pajączka w swe ramiączka...

  2. #2
    morda
    Guest

    Re: Nietoperz :)

    Mój murinus wisiał jak spiderman. Postawił się na pokrywce taż, że trzymał się 4 nogami a reszta zwisał i strydulował do tego.


  3. #3
    Vagansmen
    Guest

    Re: Nietoperz :)

    Moja vaganska też kiedyś tak siedziała- na metalowej siatce do góry nogami. Bałem sie że spadnie, bo mam dość wysokie terra, ale ona sobie spokojnie zeszła- całe szczęście


  4. #4
    ketnip
    Guest

    Re: Nietoperz :)

    Moja samica platusa tez nieraz tak siedzi - też sie troche dziwie bo sporawa jest i troszke waży.....


  5. #5
    Rafax
    Guest

    Re: Nietoperz :)

    Moja albopilosa L4 siedziała na ściance i wpuściłem jej muchę do pojemnika. Rzuciła się na nią i złapała w powietrzu i z muchą w zębach wylądowała na podłożu. Tylko raz zdarzyło mi się widzieć taki wspaniały atak.

  6. #6
    rastafaq
    Guest

    Re: Nietoperz :)

    A moja Boehmei siedziała na ziemi , wrzuciłem karaczana i już zjadła, super widok kurna. Widzieliście kiedyś coś takiego :???? :/


  7. #7
    Gonzaj_
    Guest

    Re: Nietoperz :)

    Hyh Mojej Geniculacie odbija sie po dobrym swierszczu :P


  8. #8
    xeper
    Guest

    Re: Nietoperz :)

    co to za pajączek? smithi?


  9. #9
    popekjr
    Guest

    Re: Nietoperz :)

    moja emilia to jak siedzi na ziemi to niedosc ze zjada karaczana, potem jej sie odbija i na dodatek staje na tylnych lapach i prosi o dokladke! ale nie daje drugiego od razu, najpierw musi aportowac paty kilka razy dopiero potem dostaje. tresura musi byc


  10. #10
    modliszka
    Guest

    Re: Nietoperz :)

    moja a.metallica rak niekidy siedzi, ale 2 przednoe odnoza zwisaja a reszta sie trzyma...mały ''netoperel''


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •