Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Gdzie trzymać???

  1. #1
    Dawidptasznik
    Guest

    Gdzie trzymać???

    W czym lepiej trzymać Pająka w plastikowym FAUNARIUM, które są dostępne w Biofilu czy w szklanym terrarium? I w jaki sposób oświetla się FAUNARIUM???
    I jakom żarówkom, która by mi ogrzewała i oświetlała FAUNARIUM???
    Z góry dzieki za odpowiedz !!!
    Pozdro!!!

  2. #2
    werni
    Guest

    Re: Gdzie trzymać???

    Wszystko zależy od gustu Podrośnięte zwierzaki wg. mnie najlepiej prezentują się w szklanych terrariach. Oświetlenie i ogrzewanie załatwia dowolna żarówka, byle nie za mocna.


  3. #3
    madOx
    Guest

    Re: Gdzie trzymać???

    >> I w jaki sposób oświetla się FAUNARIUM???

    w taki sam sposob jak terrarium

    jesli nie wiesz jak to zapraszam


  4. #4
    xeper
    Guest

    Re: Gdzie trzymać???

    Faunaboxy (Faunarium) są moim zdaniem gorsze.....w szklanym terrarium wszystko widać lepiej, wyraźniej, w faunaboxie z biegiem czasu widok robie sie niewyraźny, bo to plastik.. zdecydowanie polecam terraria ze szkła

    pozdr.


  5. #5
    morda
    Guest

    Re: Gdzie trzymać???

    W pudełku na jedzenie.


  6. #6
    cyclosternum
    Guest

    Re: Gdzie trzymać???

    ja polecam terra szklane z tego powodu ze szklane terra trzyma dłurzej wilgotnosc i jest ładniejsze :-)


  7. #7
    boehmei fan
    Guest

    ale pieprzysz

    sorki ale niby czemu szklo lepiej trzyma wilgoc??? jak sobie np wieczko zaklei ladnie tasma to bedzie ok
    moim zdaniem faunboxy sa lepsze bo sa tansze i lzejsze i jeszcze z paru wzgledow, a kilka trzymam jak morda madrze mowi w pojemnikach na zarcie tzn na pajaki


  8. #8
    madOx
    Guest

    Re: Gdzie trzymać???

    I trzymasz tak dorosle ptaszniki ??


  9. #9
    cyclosternum
    Guest

    Re: Gdzie trzymać???

    no chyba ze zaklejisz to "wieczko" tasmoą ta tak ale i tak szklane jest lepsze bo łasniejsze jedyny minus to to ze sie łatwo tłucze :-)


  10. #10
    ir3k
    Guest

    Re: Gdzie trzymać???

    Małe pajaki w plastikowych (faunariach, opakowaniach po kliszy, pudełkach na mocz itp.) większe można w szklanych terrariach (im to nie przeszkadza).


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •