Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Psalmopoeus Irminia

  1. #1
    mefi
    Guest

    Psalmopoeus Irminia

    Witam
    Jestem poczatkujacym chodowca i mam pytanie czy Psalmopoeus Irminia moglby sie nadawac pierwszego pajaczka?

    Z gory dziekuje za odpowiedz

  2. #2
    rastafaq
    Guest

    Re: Psalmopoeus Irminia

    Mógłby, nie jest za bardzo agresywny tylko , że dosyc szybki, ale jeżeli nie jesteś za bardzo omkły to dasz sobie z nim rade.


  3. #3
    Demon
    Guest

    Re: Psalmopoeus Irminia

    jak chcesz to mam na sprzedasz irminkę L4:]


  4. #4
    ir3k
    Guest

    Re: Psalmopoeus Irminia

    Wg. mnie Brachypelma albopilosum jest najlepsza na początek. Jest w miare spokojna, choć przyznam czasami zachowuje sie dziwnie(zakopywanie itp.) Zastanowiłbym sie nad Acanthoscurria geniculatą gdyż rośnie w miare szybko(daje satysfakcje,motywuje), jest to ładny pająk acz są to osobniki agresywne. Jednak to ty powinieneś zdecydować. Wszystko leży w twoich rękach A co do pająków jak będądą miały dobre warunki to bedzie wszystko ok.


  5. #5
    bachus
    Guest

    Re: Psalmopoeus Irminia

    Ja zaczynałem od irmini i polecam, super pajączek.


  6. #6
    cyclosternum
    Guest

    Re: Psalmopoeus Irminia

    moja inminka jest spox na początek ok tylko może ci sie wtrafic jakis djabełek to wtegt uwarzaj bo skubane są szybikie jak wiatr :-)


  7. #7
    2P
    Guest

    Re: Psalmopoeus Irminia

    Jest to bardzo ciekawy ptasznik, ale na początek może pomyśl o jakimś naziemnym, bo irminie potrafią ponad miesiąc siedzić w swoim gnieździe i możesz jej dłogo niewidywać.


  8. #8
    soltys_szczecin
    Guest

    Re: Psalmopoeus Irminia

    z tego co zytalem w opisach gatunkow to te psalmopeusy mają silny jad - napewno nadaje sie dla poczatkującego ??


  9. #9
    TheMetal
    Guest

    Re: Psalmopoeus Irminia

    --> soltys gdzie ty masz opis że Psalmopoeus ma silny jad (cyt z opisu P. irminia "Gatunek ten nie ma jadu niebezpiecznego dla człowieka " ?? Chyba z Poecilotheria Ci się pomyliło .
    --> mefi, jak chcesz to zaczynaj pająk interesujący (jak każdy ptasznik, szczególnie jeżeli ktos nie miał z nimi do czynienia), naprawdę piękny> Tylko pamiętaj że mimo wszystko to nadrzewny (szybkość, skakanie), więc musisz odrazu wskoczyć na wyższe obroty, bo bywa różnie może Ci się trafić "aniołek" albo besytja nie z tej ziemi (ale to akurat każdego pająka dotyczy)

  10. #10
    soltys_szczecin
    Guest

    Re: Psalmopoeus Irminia

    heh :P no rzeczywiscie


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •