Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Jak długożyje samiec A. metallica

  1. #1
    ćwiklus
    Guest

    Jak długożyje samiec A. metallica

    Jak w temacie mam takiego i nie moge go wyswatac, a dni lecą. Wiem ze trudno tak jednoznacznie okreslic bo zalezy to od wielu czynnikow ale jak to wyglada z waszych obserwacji.


  2. #2
    Mysza1983
    Guest

    Re: Jak długożyje samiec A. metallica

    podobno koło 6 miechów


  3. #3
    madOx
    Guest

    Re: Jak długożyje samiec A. metallica

    MOj samiec ostatnia wylinke mial 27.07. Jak narazie ma sie dobrze Kopulowal juz z 3-ma samicami


  4. #4
    robert.p.
    Guest

    Re: Jak długożyje samiec A. metallica

    Mój najdłuzej zył ok. 9 miesięcy ,ale one mało jedzą i nie są zbyt żywotne.Sugeruje nie dopuszczać go do samicy po ok 6 mieś. od dorośnięcia bo to nic dobrego wtedy raczej nie wyjdzie.

  5. #5
    Mysza1983
    Guest

    Re: Jak długożyje samiec A. metallica

    robert.p. napisał(a):

    > ale one mało jedzą i nie są
    > zbyt żywotne

    hmm to mój lata po terra za samicą, pożera świerszcze w duzych ilościach ;-), jest to jego chyba 4 samiczka którą musi "obrobić"


  6. #6
    robert.p.
    Guest

    Re: Jak długożyje samiec A. metallica

    Nie twierdze ze nic nie je ale do samca np.parahybany to go nie porównasz.A to ile samic obleci to zalezy tylko od ciebie.policzmy: dajmy mu 5 tyg. na "napełnienie" potem przez 5 mieś. co 10 dni do samicy.To i z 15 by obleciał .A pisząc "malo zywotny" miałem na myśli to że nie pociągnie zbyt długo w porównaniu do niektórych innych gat.Niejednego samca miałem więc wiem.

  7. #7
    Mysza1983
    Guest

    Re: Jak długożyje samiec A. metallica

    no to sie zgodze, zrozumiałem mało żywotny w sensie zdolności poruszania sie :-), no i w tym momęcie sie zgodze ze jest mało żywotny, zresztą samiczka też długowieczna nie jest
    15 samiczek, chciał bym miec takie krótkie i piękne zycie :-P


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •