Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Krzyżowanie Poecilotherii

  1. #1
    algernon
    Guest

    Krzyżowanie Poecilotherii

    Mam pytanie do doświadczonych hodowców. Jestem w posiadaniu samicy P. ornata L9 i dojrzałego (napełnionego) samca P. rufilata. Samice P. rufilaty też mam, ale L8, więc dośc młodą. Od kilku dni chodzi mi po głowie krzyżówka ornata - rufilata. Widziałem już zdjęcia takich hybryd i zastanawiam się, czy dopuszczać. Bo obawiam sie, że zanim samica rufilaty przejdzie wylinke, to samiec padnie.

  2. #2
    G.R.Z.E.S.I.E.K.
    Guest

    Re: Krzyżowanie Poecilotherii

    Odradzam.krzyżowania.
    najpiekniejsze.pająki.czystej.krwi!


  3. #3
    algernon
    Guest

    Re: Krzyżowanie Poecilotherii

    wiem wiem, de facto też jestem przeciwnikiem krzyżówek. Tylko z drugiej strony ciekawi mnie, czy ktoś już próbował rozmnażać hybrydy. Bo istotne jest to, czy są płodne, czy nie.

  4. #4
    scoonx
    Guest

    Re: Krzyżowanie Poecilotherii

    Ja mam krzyzowke irmini z cambridgei i tez mnie ciekawi czy bedzie to plodny osobnik. Nic tylko poczekac az dorosnie i sprobowac.

  5. #5
    madOx
    Guest

    Re: Krzyżowanie Poecilotherii

    Jak dobrze pojdzie to moi znajomi dopuszcza do siebie hybrydy Psalmopoeus cambridgei+irminia. Narazie czekaja na wylinke samicy.


  6. #6
    Samael_
    Guest

    Re: Krzyżowanie Poecilotherii

    ja sie zastanawiam tylko czemu taki krzyzowki maja sluzyc ?? Jesli pojda na handel to pod jakim "szyldem" beda sprzedawane ??

  7. #7
    Baku
    Guest

    Re: Krzyżowanie Poecilotherii

    dopuszczaj pod warunkiem ze nie sprzedasz potem jako konkretny gatunek a jako chybryde

    ewentualnie mozesz sprzedawać jako Poecilotheria.sp"xxx" ale nie jako gatunek konkretny


  8. #8
    Baku
    Guest

    Re: Krzyżowanie Poecilotherii

    a czemu słurzyły u psów albo u bydła ??


    piszesz Poecilotheria.sp i dodajesz w "" nazwe najlepiej będą cą połączeniem nazw rodziców - najpierw matki potem ojca


  9. #9
    Samael_
    Guest

    Re: Krzyżowanie Poecilotherii

    Czyli co bawimy sie w Boga .Wybacz,ale ja wole owczarki niemieckie lub bullteriery od kundli.Jesli bede chcial zakupic Poecilotherie to tylko "rasowa".Poza tym krazy teoria,ze hybrydy sa slabsze...jesli to prawda to na pewno nie bedzie efektu tak jak u bydla czy psow

  10. #10
    Barney
    Guest

    Re: Krzyżowanie Poecilotherii

    No panowie tylko abyśmy nie zapełnili rynku trefnym towarem !
    Pamiętajmy ze malucha ciężko bedzie odróżnić od orginału.

    p.s zresztą uważam ze samiczka L9 poprostu zeżre samca.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •