Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Pytania dwa

  1. #1
    ir3k
    Guest

    Pytania dwa

    Pierwsze

    Posiadam kędzirka ma on 2,5 cm długości bez kończyn. Która to może być wylinka???

    Drugie

    Moje pająki mają przez cały dzień i cześc nocy zapewnioną temperatuę około 25 stopni. Jednak nad ranem, temperatura spada do około 15-17 stopni. Może to trwać około 3-4 godzin. Oczywiście zaraz dogrzewam im lampką. Jednak czy moze im coś grozić??? Chodzi mi główne o małe egzemplarze.


  2. #2
    Foxtrott
    Guest

    Re: Pytania dwa

    2.nie jest to wskazane bo 8-10st.C to już duże wahania. w piwnicy trzymasz zwierzaki??? polecam przewód grzewczy i termostat. wydatek, który się opłaci


  3. #3
    krzdab2150
    Guest

    Re: Pytania dwa

    Pająk nie ma kończyn??


  4. #4
    soltys_szczecin
    Guest

    Re: Pytania dwa

    chodziło mu o dlugosc glowotlowia zapewne ... :/


  5. #5
    ir3k
    Guest

    Re: Pytania dwa

    Zgadza sie, chodzi tu oczywiście o długość głowotłowia


  6. #6
    Foxtrott
    Guest

    Re: Pytania dwa

    ......kolejna perełka:]


  7. #7
    ir3k
    Guest

    Re: Pytania dwa

    NIe nie trzymam pajaków w piwnicy. Mieszkam w domu jednorodzinnym. Teraz jest zima pali sie cały dzień ale wybacz trudno palićw nocy jak wszyscy śpia. Nad ranem zawsze jest zimniej. Więc z tąd moje pytanie


  8. #8
    Mefisto
    Guest

    Re: Pytania dwa

    Wrzuć wszystkie małe do jakiegoś zbiorczego pojemniczka, to wahania temperatury będą nieco mniejsze. Ponadto tak jak mówił Foxtrott - zainwestuj w przewód i termostat. Prędzej czy później i tak byś go pewnie kupił.


  9. #9
    Foxtrott
    Guest

    Re: Pytania dwa

    ja mam sporo małych pudełek w jednym wiekszym terrarium ogrzewanym przewodem 25W połączonym z termostatem. nic więcej do szczęścia nie trzeba


  10. #10
    lisek
    Guest

    Re: Pytania dwa

    Ja rowniez mieszkam w jednorodzinnym domu i mam podobny problem z temperatura, ale caly czas dogrzewam pajaka lampka. Jak do tej pory ma sie dobrze


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •