można i podczas tej samej wylinki, ale nie jest to zbyt zdrowe dla samicy. nadmierne obciążenie bardzo źle wpływa na każdy żywy organizm.
inna sprawa to to, że często samica dopuszczana 2x pod rząd nie składa drugiego kokonu, bo wcześniej linieje.