Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: jakiego mi proponuecie

  1. #1
    frydrych1
    Guest

    jakiego mi proponuecie

    chcialbym pajaka ale nie moze on byc za duzy, naprawde nie grozny pod kazdym wzgledem dla mojego zdrowia, najlepiej zeby byl naziemny z dobrym apetytem. taki co jest fajniutki i grubiutki. ja naprawde sie na tym nie znamwiec licze na wasza pomoc bo ja choduje tylko modliszki. za odpowiedzi dziekuje


  2. #2
    werni
    Guest

    Re: jakiego mi proponuecie

    Nie istnieje pająk spełniający w 100% Twoje wymagania :] Nawet w przypadku najspokojniejszych bestii możesz okazać się uczulony na włoski/jad i mieć potem problemy. Proszę inaczej sformuować pytanie.. :]


  3. #3
    Theraphos
    Guest

    Re: jakiego mi proponuecie

    Najlepiej zrobisz jak kupi ..::KEDZIOR::.. jest to idealny pajak dla poczatkujacego


  4. #4
    Markoś
    Guest

    Re: jakiego mi proponuecie

    kup sobie cos z brachypelm one sa dosyc spokojne


  5. #5
    chrzanu
    Guest

    Re: jakiego mi proponuecie

    Ja na twoim miejscu kupiłbym Grammostola Rosea, jest dosyć "ruchliwym" pająkiem więc powienien ci się spodobać, szczególnie że on zawsze cośrobi.
    Druga moja propozycja to Brachypelma boehmei, też ciekawy pajaczek, u mnie cały czas coś robi nigdy nie stoi, i ma ładniejsze ubarwienie od ROSEa, tylko pamiętaj że brachypelmy dośc wolno rosną.


  6. #6
    Markoś
    Guest

    Re: jakiego mi proponuecie

    chrzanu dodaj ze grammostole tez wolno rosna,a co do brachypel to bym sie nie zgodzil bo moj kedzior bardzo szybko rosnie kupilem go na poczatku lipca i byl L2 a teraz sie przygotowuje do 9 wylinki wiec moim zdaniem szybko rosna


  7. #7
    kak
    Guest

    Re: jakiego mi proponuecie

    bierz rosee, ja mam boehmei dorosla i jest troche szatanska, tzn lubi gryzc wszystko ci sie rusza, nawet szyby.
    ogolnie duzo brachypelm po 6-7-8 wylince zaczyna mocno czesac i sa niespokojne.
    z rosea nie ma tych problemow, chociaz sa wyjatki.


  8. #8
    Masa
    Guest

    Re: jakiego mi proponuecie

    Znowu robi sie targ jak ja to lubie...powiem tak kup sobie Grammostola pulchra...wolno rosnie i grymasi z jedzeniem..... ALE jak mowia Ultra calm and Ultra Black


  9. #9
    pac
    Guest

    Re: jakiego mi proponuecie

    grymasi????? Ty chyba nie widziales mojej bronki


  10. #10
    Masa
    Guest

    Re: jakiego mi proponuecie

    Masz racje Pac nie widzialem)..moja robi sobie glodowki..ostatnia trwala 3miechy


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •