Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Czy mozna przewozić ptasznika??

  1. #1
    fiszka
    Guest

    Czy mozna przewozić ptasznika??

    Chciałem sie zapytać czy można przewozić ptasznika w takij warunkach poczta, bo przesyłka pksm się nieda. Ja chciałem sobie kupić jeszcze jednego ale boje się że nieprzyżyje. Dajcie swoją opinie czy byście zaryzykowali.

  2. #2
    Grażynka
    Guest

    Re: Czy mozna przewozić ptasznika??

    na poczte jest juz troche za zimno...... ale wiosna to spoko mozna zamawiać ;]


  3. #3
    x ray
    Guest

    Re: Czy mozna przewozić ptasznika??

    .przewozic czy wysyłac .....jak wysyłac to moim zdaniem jest juz za zimno.....ale są tacy co by wysyłali nawet przy minusowych temperaturach ,i twierdzą ze wszystko ok.


  4. #4
    Peter_frosta
    Guest

    Re: Czy mozna przewozić ptasznika??

    To zależy jakiego pająka i jak sprzedający przyłoży się do zapakowani. Ja kupiłem od Seby niedawno A.versicolor i pocztą mi przeslał a pająk żyje i dobrze się trzyma nawet.

  5. #5
    fiszka
    Guest

    Re: Czy mozna przewozić ptasznika??

    A z nasz moze nr. gg tego seby albo maila??

  6. #6
    _Andrzej_
    Guest

    Re: Czy mozna przewozić ptasznika??

    W okresie zimowym zaleca się wysyłać ptaszniki przesyłką konduktorską (PKP).

    Paczki są umieszczane w ogrzewanym wagonie, więc w czasie drogi nie grozi im przemrożenie. Jedyny okres, kiedy pająk będzie narażony na mróz to transport z domu na dworzec i z dworca do domu. Wtedy wystarczy normalna ochrona stosowana przy transporcie ptaszników, czyli pudełko kartonowe wypchane gazetami lub folią z powietrznymi bąbelkami.

    Problem jest taki, aby zdążyć dostarczyć paczkę zanim pociąg wyruszy w drogę i oczywiście ją odebrać na odpowiedniej stacji


  7. #7
    PMajdan
    Guest

    Re: Czy mozna przewozić ptasznika??

    Nie mozna!!!!!!!! Ani pocztą ani PKP. Jest to zakazane, zabronione, niedozwolone I SUROWO KARANE!! POWAŻNIE!

  8. #8
    WojtekRzeszow
    Guest

    Re: Czy mozna przewozić ptasznika??

    Ja jakies 2 tygodnie temu zamowilem 2 murinusy L2 i doszly bez zadnych problemow!

    Teraz idzie mi Kedzior L7 wyslany dzis popoludniu priorytetem czyli jutro rano bedzie u mnie w miescie, dobrze zapakowany, przez te parenascie godzin powinien przezyc.. tym bardziej, ze przez pare godzin bedzie na poczcie.

  9. #9
    ziu
    Guest

    Re: Czy mozna przewozić ptasznika??

    pioprek - nie sprawdza i dlatego tylko te pajaki do nas dojezdzaja, ale jak zaczeli by to sprawdzac to zle by sie dzialo na pl rynku. MYSL TROCHE.


  10. #10
    PMajdan
    Guest

    Re: Czy mozna przewozić ptasznika??

    To tak jak z jazda na gape albo z przekraczaniem predkosci samochodem. Nie zawsze sprawdza - ale jak sprawdza.. to powodzenia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •