Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: tygrys paralityk

  1. #1
    kagetsu
    Guest

    tygrys paralityk

    witam! mam malego tygrysiego i mi zmarzl podczas podrozy! myslalem z,e jest trup ,ale nastepnego dnia ruszyl jedna nozka.. potem druga.. i w takim jest stanie. jak czlowiek ze zlamanym kregoslupem co moze ruszyc jednym palcem. padnie czy zmartwychwstanie!?

  2. #2
    Grażynka
    Guest

    Re: tygrys paralityk

    hmm ja mialem podobnie i zmartwchstał, ale różnie to moze być daj mu spokoj poprostu


  3. #3
    chrzanu
    Guest

    Re: tygrys paralityk

    zyje. moze przezyc nagły wstrząs temperatur, czyli jak został przeniesiony z zminego i teraz jest w gorącym miejscu to mzoę zrzucić nawet wylinke na skutek takiej zmiany temp.


  4. #4
    kagetsu
    Guest

    Re: tygrys paralityk

    no ,ale juz 24h minely i dalej w takim stanie:/

  5. #5
    Grażynka
    Guest

    Re: tygrys paralityk

    daj mu czas......


  6. #6
    niggazz1
    Guest

    Re: tygrys paralityk

    a ja kupilem sobie pudelko kartonowe, okleilem styropianem, pajaki jechaly 160km i nic im nie jest a na mrozie staly dobre 20 minut! pozdrawiam

  7. #7
    rome
    Guest

    Re: tygrys paralityk

    tez mialem tygrysiego fajny jest znalazlem go na slowacji :P..... a wracajac ze slowacji z rodzicami pojechalismy do mojej babci .. tam se pajak zrobil kokon a ja bylem taki glupi i ten kokon zostawilem u babci razem z tym pajakiem ....... szajse!


  8. #8
    Norysek
    Guest

    Re: tygrys paralityk

    Ej o czym Ty rozmawiasz do ludzi?? Gdzie znalazles C.fasciatum z kokonem? CHyba nie na Słowacji:/

  9. #9
    TylerPL
    Guest

    Re: tygrys paralityk

    Eh... Jak patrze na jego profil (rome) to można się załamać... A co do tematu to po prostu poczej, nie szturachj go, daj mu święty spokój, nie możożesz jak go będziesz dotykał tylko możesz zaszkodzić.


  10. #10
    rome
    Guest

    Re: tygrys paralityk

    te sory pomylilo mi sie.... :/ to nie znaczy ze masz k***a tak najezdzac odrazu ://////


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •