Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: rozbrajajacy opis kedziora:)

  1. #1
    ulv
    Guest

    rozbrajajacy opis kedziora:)

    Siostra moja oprocz ptasznikow interesuje sie jeszcze krolikami i przegladala strone pupile.com-sa tam zdjecia i opisy zwierzat itd...
    a ponizej opis kedziora z tej wlasnie strony..
    no nie moglem sie oprzec
    "Kazia to ptasznik gatunku naziemnego Ptasznik Kędzierzawy (łac. brahypelma albopilosum). Zakupiłam go w czerwcu 2004 roku. Była wtedy po 5 wylince. Ptaszniczek taki żywi się robaczkami głównie (takie jak na wędkę), muchami, larwami motyli, oraz innymi zjadliwymi, małymi stworzonkami. Samica kędziorka żyje do 20 -23 lat. Aktywna jest w nocy. W dzień siedzi ukryta w terrarium. Wieczorem biorę ją na spacerki po domu. Uwielbia bawić się z moim tatą. Kazia ma do nas niezywkłe zaufanie i nie okazuje agresji. Rozpoznaje nas i chętnie wchodzi na dłoń.Ufnie biega po całym ciele opiekuna. Ptasznik to też stworzenie i ma swoje kaprysy i humorki, Kazia również. Kiedy ma zły dzien i chodzi cały czas "nastroszona" i zła to lepiej ją zostawić w spokoju, zechce to sama wyjdzie. Kazia nie lubi samotności. Kiedy długo jest sama to dobija się do szyby przykrywającej wyjście terrarium, żeby ja wyciągnąć. Bardzo lubi przesiadywać na "kanapce" , czyli na mchu znalezionym w lesie (przy okazji grzybobrania). Nie lubiącym pajączków mogę dodać, że ptaszniki są bardzo mądre, kiedyś zdarzyło mi się zasnąć z Kazią na ręce, był wieczór więc ona szalała, biegała po mnie całej, ale nie odeszła gdzieś dalej, gdy się obudziłam, chodziła mi po twarzy, włożyłam ją do terrarium i od razu poszła do miszeczki z wodą, wymoczyła się i znowu na spacerek . Oprócz przywiązania do właścicieli mogę pochwalić Kazię (i inne ptaszniki) za wspaniałą strategię polowania"
    no i sorki za zapychanie forum...


  2. #2
    raptor
    Guest

    Re: rozbrajajacy opis kedziora:)

    Buahahaha wybuchnę
    widać, że profesjonalny kędziorkowiec

  3. #3
    chrzanu
    Guest

    Re: rozbrajajacy opis kedziora:)

    hahahahhahahahbuhubuububuhuhauahuahuhahahauahahaha hahhahahahbuhubuububuhuhauahuahuhahahauahahahahahh ahahahbuhubuububuhuhauahuahuhahahauahahahahahhahah ahbuhubuububuhuhauahuahuhahahauahahahahahhahahahbu hubuububuhuhauahuahuhahahauahahahahahhahahahbuhubu ububuhuhauahuahuhahahauahahahahahhahahahbuhubuubub uhuhauahuahuhahahauahahahahahhahahahbuhubuububuhuh auahuahuhahahauahahahahahhahahahbuhubuububuhuhauah uahuhahahauahahahahahhahahahbuhubuububuhuhauahuahu hahahauahahahahahhahahahbuhubuububuhuhauahuahuhaha hauahahahahahhahahahbuhubuububuhuhauahuahuhahahaua hahahahahhahahahbuhubuububuhuhauahuahuhahahauahaha hahahhahahahbuhubuububuhuhauahuahuhahahauaha.
    To ja biore mojego spinifera i ide na spacer, mam nadzieje że jak zasne to dalego nie odejdzie
    lubi spacery.
    hahahahhahahahbuhubuububuhuhauahuahuhahahauahahaha hahhahahahbuhubuububuhuhauahuahuhahahauaha


  4. #4
    Samael_
    Guest

    Re: rozbrajajacy opis kedziora:)

    Jeny...Niektorzy ludzie to maja w bani cyrk.Ciekawy jestem ilu potencjalnych nasladowcow autorki sie znalazlo - strach pomyslec :/Moglo sobie dziewcze chomika kupic do "pieszczot",ale chcial byc trendy - no coz...Dobry jest tekst z rozpoznawaniem i nastraszaniem,a mistrzostwem jest owo "dobijanie" sie do szybki - no comments.Wielce ciekawa jest opowiesc z tym snem - jak dla mnie final fantasy XV.Rece opadaja....

  5. #5
    Majcher
    Guest

    Re: rozbrajajacy opis kedziora:)

    przepraszam za nie dowierzanie juz sam znalazlem na dowód to jest link http://kazia.pupile.com/
    ale jaja ja musze poznac tych ludzi i kazie moze tez tak bede robic

  6. #6
    Markoś
    Guest

    Re: rozbrajajacy opis kedziora:)

    no comments buahahahahaha zaraz pekne


  7. #7
    Majcher
    Guest

    Re: rozbrajajacy opis kedziora:)

    mam juz maila tych ludzi ja musze poznac kazie hahahahhaha

  8. #8
    Markoś
    Guest

    Re: rozbrajajacy opis kedziora:)

    tez bym chcial ich poznac )))


  9. #9
    wilczor
    Guest

    Re: rozbrajajacy opis kedziora:)

    witam. laska jest nieziemska. moze rodzice kupili jej tego pajaka z mysla ze ma uczulenie na jad czy cos w tym stylu. a tu sie okazalo ze to normalnie LESSI. ciekawe czy aportuje i odnajduje dzieci sasiadow bo jak tak to ja tez takiego chce.

    na razie pozdrow kazie, zerwij bazie, wstaw jajka na gazie.

    POZDRO

  10. #10
    chrzanu
    Guest

    Re: rozbrajajacy opis kedziora:)

    tacy kretyni podaja jeszcze meila żeby pomóc innym.
    w ogóle podali rase ptasznika i jeszcze dodatkowo zdjęcie kędziora który niby się urodził w 2004, a widaćże uż gdzieś tak L6/7.
    kretyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyni.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •