Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: dziwna sprawa

  1. #1
    angelo
    Guest

    dziwna sprawa

    mam boehmei wlasnie przechodzi 4 wylinke
    mam go od 2 wylinek i przed kazda wylinka jaka przechodzi musze go sam przewracac na plecy. po przednio lezal lekko na boku i czekalem czekalem ze moze sie przewroci i nic postanowilem mu pomoc i po 5 minutach zaczal liniec. podobnie jest teraz bo wlasnie przechodzi wylinke tez czekalem czekalem i w koncu go przewrocilem i tez po 5 minutach zaczal liniec.
    jak jestem w domu to luz moze sobie tak liniec zawsze mu pomoge ale jak mnie nie bedzie to co wtedy ?

  2. #2
    Samael_
    Guest

    Re: dziwna sprawa

    Myslalem,ze jetes poczatkujacy i juz mialem Cie objechac,ale w pore looknalem w profil .Pajaki rownie dobrze przechodza wylinki na boku,a moj smithi zrzucal ostatnia w pozycji normalnej i zyje.Kiedys irminia zrzucala mi wyl wiszac na sieci.Nigdy nie pomagalem swoim pajakom przewracac sie itp.Jak ma wyjsc to wyjdzie z wylinki,a jak nie to R.I.P

  3. #3
    Hwarang
    Guest

    Re: dziwna sprawa

    Nie pomagaj, pajak sobie poradzi, czasem przechodza tez, zupelnie sie nie odwracajac


  4. #4
    madOx
    Guest

    Re: dziwna sprawa

    >> czekalem czekalem i w koncu go przewrocilem i tez po 5 minutach zaczal liniec.

    to tylko przypadek, "pajak nie czekal az go przewrocisz "


  5. #5
    marianex
    Guest

    Re: dziwna sprawa

    heh ptaszniki w róznych pozycjach przechodza wylinki,nie pomagaj mu no chyba ze sa jakies powazne konplikacje!!!!!!!!!!np.Nie moze zrzucic sam d o konca wylinki itp





    Pozdrawiam wszystkich M A R I A N E X

  6. #6
    robert.p.
    Guest

    Re: dziwna sprawa

    Młody ptasznik bez problemu zrzuci wylinke na "stojąco"ale duzy moze miec problem.Kiedys jedna z moich parahyban(samica 2,5 letnia) tak probowała.Wyszła ze 3 cm i koniec.Grawitacja jej chyba nie pozwolila wysuwac sie dalej w gore.Jak postała tak z pol godziny to musiałem jej pomóc.Po odwroceniu na grzbiet w godzinke wylinka byla zakonczona.Tak ze duzym mozna pomoc jesli widac ze im nie idzie tak jak nalezy

  7. #7
    pac
    Guest

    Re: dziwna sprawa

    "pomagajac" mu w ten sposob mozesz mu tak naprawde zaszkodzic..


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •