Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: WACHANIA TEMPERATURY

  1. #1
    PaCZeK_1988
    Guest

    WACHANIA TEMPERATURY

    Czy mojej brachypelmie vagans mogą zaszkodzic wachania tem w granicach 24-28*C co godzine ?? Zrobiłem ogrzewanie z lampki i wentylatorka od procka, oczywicie lampka sama wsobie aż parzy ale pająk niewidzi jej swiatła (chyba nieprzesusze) PLIZ HELP


  2. #2
    werni
    Guest

    Re: WACHANIA TEMPERATURY

    Witam.
    Większość ptaszników jest bardzo tolerancyjna na poziom temperatury w domowej hodowli, u mnie równie zdrowo rosną przy temp. 20-21st jak i 26-28st. Na początku ciągle ganiałem z termometrem i sprawdzałem, teraz po prostu siedzą sobie przy takim ciepełku jakie akurat panuje w pokoju (aktualnie ok 22st).


  3. #3
    ponczos
    Guest

    Re: WACHANIA TEMPERATURY

    Ogrzewanie z wentylatorka..??

  4. #4
    ironkapela
    Guest

    Re: WACHANIA TEMPERATURY

    Moze chlodzenie

  5. #5
    Foxtrott
    Guest

    Re: WACHANIA TEMPERATURY

    eee no wentylatorek to chyba nie najlepszy pomysł... chciałbyś, żeby coś Ci ciągle na głowę dmuchało?? sama lampka myślę, że wystarczy


  6. #6
    marianex
    Guest

    Re: WACHANIA TEMPERATURY

    hehe wentylatorek nie potrzebny , a co do wahań to bez obaw

  7. #7
    PaCZeK_1988
    Guest

    Re: WACHANIA TEMPERATURY

    ale ja sama lampka to niema obiegu powietrza !! i ziema moze zasmierdąc jak w piwnicy (i jeszce jedno mam zarowke 15W czerwoną philipsa na jakiej odległosci ma ona stac ??)


  8. #8
    Awikularia
    Guest

    Re: WACHANIA TEMPERATURY

    U mnie w domu jakos nic nie smierdzi, a mam aktualnie okolo 160 swoich pajakow i z 300 maluchow :/. Chyba ze masz pokoj wysypany ziemią... Jak masz w domu temp. 25 stopni, to dodatkowe ogrzewanie nie jest konieczne.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •