Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: P.imperator

  1. #1
    hektor
    Guest

    P.imperator

    Siemka. Niedawno kupiłem sobie imperatora (6-7cm)na poczatek przygody ze skorpionami. Ma terrarium 50x25x35 (dł x szer x wys) typu pustynnego, temperature ma 28-30c w dzien a w nocy 24-25c jako podłoze ma piasek ze żwirem. W wystroju ma pare gałezi, miseczke z wodą (w miseczce jest zwirek na wypadek gdyby wpadl do środka), i roslinke. Dobr wybór na początek i czy terrarium mam dobre ?? jak by cos to piszcie

  2. #2
    rome
    Guest

    Re: P.imperator

    ja bym zmienil ten piasek ze zwirem ....


  3. #3
    marianex
    Guest

    Re: P.imperator

    wszystko ok masz ;p

  4. #4
    daf
    Guest

    Re: P.imperator

    Podłoże zmień na włókno kokosowe.

    http://www.tataricus.webpark.pl


  5. #5
    SPeCTeR
    Guest

    Re: P.imperator

    Tylko po co przy skorpionie wlokno ? Mozesz mu zrobic ewentualnie ze dwa "placki" z wlokna z wieksza wilgotnoscia i tyle :]

  6. #6
    bartekg
    Guest

    Re: P.imperator

    Tylko po co przy skorpionie wlokno ? Mozesz mu zrobic ewentualnie ze dwa "placki" z wlokna z wieksza wilgotnoscia i tyle :]
    Przepraszam, ale nie rozumiem...
    Jak w piasku P.imperator wykopie sobie kryjówki? Zaręczam, że grota skalna albo łupina kokosa na dłuższą metę się nie sprawdzą. Owszem, skorpion się tam schowa i jakoś będzie sobie żył, ale to tak jak trzymanie żółwi luzem na podłodze...


  7. #7
    Anton
    Guest

    Re: P.imperator

    Siemka!

    Też mam skorpa, ale włoskiego i też radził bym zmienić ten piasek ze żwirkiem na rotf! Trzymał by dłużej wilgoć i wogóle.

    pozdro!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •