Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Boa w garazu - onet.pl

  1. #1

    Boa w garazu - onet.pl

    Taki artykul zostal umieszczony na onecie...



    "Śląskie: Wąż boa w garażu
    Blisko 2,5-metrowego węża boa odkrył w sobotnie popołudnie w swoim garażu mieszkaniec niewielkiej wsi w gminie Poraj koło Myszkowa (Śląskie).
    Jak dotąd miejscowej policji nie udało się ustalić, skąd wąż się tam wziął.

    "Na razie trudno powiedzieć, czy wąż został celowo podrzucony, czy znalazł się tam przypadkowo i pochodzi np. z czyjejś źle zabezpieczonej hodowli" - powiedział w niedzielę PAP Adam Jachimczak z zespołu prasowego śląskiej policji.
    Przestraszony odkryciem właściciel domu natychmiast powiadomił policję, a ta sprowadziła na miejsce specjalistę - mieszkającego w okolicy hodowcę, który złapał węża i potwierdził, że jest to boa. Na razie gad trafił do niego na przechowanie. Potem pojedzie prawdopodobnie do ogrodu zoologicznego w Chorzowie.

    Boa to wąż z rodziny dusicieli. Występuje w pięciu podgatunkach. Osiąga nawet pięć metrów długości. Poluje nocą na ssaki i ptaki. Zamieszkuje głównie lasy Ameryki Południowej. W Polsce na jego hodowlę wymagane jest zezwolenie."


    Ja bym sie ucieszyl z powodu takiego goscia

  2. #2

    Re: Boa w garazu - onet.pl

    no ja tez Heheehe ciekawe kto mu go podrzucil <lol> DD
    chlop sie pewnie niezle przestraszyl:PP


  3. #3
    Patt
    Guest

    Re: Boa w garazu - onet.pl

    ehh... czemu ja nie mam takiego szczescia xD

    Pozdrawiam...
    Patt

  4. #4

    Re: Boa w garazu - onet.pl

    moge sie zalozyc ze pierwotnym wlascicielem gada byl koles ktory go teraz trzyma...przeciez to jest wioska a na wioskach zbyt wiele...pewnie chlopak sie bal przyznac i kombinuje teraz jakby gada zostawic u siebie ;]

  5. #5

    Re: Boa w garazu - onet.pl

    Niestety to niebył wąż Boa, tylko Elephe taeniura. Niezły ten "specjalista-hodowca" który łapał tego węża

  6. #6

    Re: Boa w garazu - onet.pl

    buhahha...;] ogladajcie TVN

  7. #7

    Re: Boa w garazu - onet.pl

    niebezpieczny 2,5 metrowy gad atakuje garaż.....


  8. #8
    djtommi
    Guest

    Re: Boa w garazu - onet.pl

    tak szczerze to ten reportaz TVN byl nie smaczny troszke przesadzili z tymi najazdami na terrarystow robia z nas nie wiadomo co .


  9. #9

    Re: Boa w garazu - onet.pl

    odstraszaja potencjalnych terrarystow;(


  10. #10

    Re: Boa w garazu - onet.pl

    ...są ludzie i parapety


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •