Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Policja dalej grasuje....

  1. #1
    josetsu
    Guest

    Policja dalej grasuje....

    http://terrarium.com.pl/forum/read.p...&i=2571&t=2571
    zobaczcie sami i skomentujcie!!!!!

  2. #2
    raptor
    Guest

    Re: Policja dalej grasuje....

    najleprzy komentarz:
    no comment...

  3. #3
    X_v_X
    Guest

    Re: Policja dalej grasuje....

    Potwierdzam!!! Do mnie też dzwonią od wtorku zeszłego tygodnia, jakaś pani prokurator chce, żebym złożył zeznania w sprawie zakupów pajączków na allegro...
    Myślę że poważny uśmiech i tania ściema wystarczy... . Nie mają pajace co robić, to się przy******** o wszystko. Może jeszcze z nakazem do domu przyjdą



    ...POLICJA WRÓG NUMER JEDEN...

  4. #4
    chrzanu
    Guest

    Re: Policja dalej grasuje....

    oj ,zebyś się nie zdziwij jak przyjdą z zakazem, u tomiego666 przyszli po pajaki i dodatkowo chłopa przyłapali na piratachm zabrali mu kompa itd.


  5. #5
    ironkapela
    Guest

    Re: Policja dalej grasuje....

    No to towarzysz tomi nie zna sie na polskim prawie. Jezeli policja przychodzi z nakazem przeszukania mieszkania to nie ma prawa wlaczac komputera. Do tego trzeba miec specjalny nakaz pozwalajacy na przeszukanie komputera w obecnosci informatyka przydzielonego z urzedu, ktory legitymuje sie jakims papierem.

  6. #6
    chrzanu
    Guest

    Re: Policja dalej grasuje....

    ale jemu nie grzebali w kompie tylko zoabczyli cd pirackie i zabrali kompa, a zresztą informatyk policyjy był na miejscu i stwierdziłze to sąpiraty, podobno nawet orginalne cd oznaczył jako piraty, a policja miła mu zabrać smiciaki ale otworzył im pojemniki i się wystraszyli i kazali mu trzyamc na chacie pod nadzorem ojaca jako dowód rzeczowy.


  7. #7
    WeNsU
    Guest

    Re: Policja dalej grasuje....

    moim zdaniem to jest bez sensu... ja juz nie wiem
    Czy jak sie qpuje na giełdzie pająki to trzeba jakieś papiery podpisywać??
    A co zreszta potrzebne jest zaświadczenie ze hodowane w niewoli... to co oni myślą że ja po Brazylii latałem i łapałem pająki na łące...
    a co do policji te psy pewnie psy samiw domu mają piraty albo jakieś nielegalne zwierzęta...


  8. #8
    X_v_X
    Guest

    Re: Policja dalej grasuje....

    oni zabiorą Ci płyte WSP i będą sobie słuchać w Oktawii i agresora łapać, a później jak sie krzywo spojrzysz na ulicy to w miche...


  9. #9
    Shinigami
    Guest

    Re: Policja dalej grasuje....

    co policjantowi kaza, to policjant musi, myslicie ze im sie chce chodzic po domach i o jakies "bzdurne" pajaczki wypytywac?? owszem zdarzaja sie wsrod nich poje** ale nie wszyscy tacy sa. Mowi sie ze sie o pierdoly czepiaja a prawdziwych bandytow nie lapia, ale takie polskie prawo, maz bije zone to mu moga naskoczyc o ile ona tego nie przyzna. to samo z bandytami, nikt nie skarrzy sie na nich bo sie ludzie boja.

  10. #10
    Tomo
    Guest

    Re: Policja dalej grasuje....

    Jasne. Jakiś karierowicz co siedzi w wygodnym foteliku, siedzi gole panieny na necie oglada, wszedl na neta aby sobie kupic pare prezerwatyw na allegro, patrzy a tu przestępstwo, ktos kupil sobie nielegalnie pajaka prosto z Guatemali ( tubylcy mu przywiezli pociagiem). Nawet sobie nie sprawdza ze jest w Polsce najlepsze forum o pająkach (terrarium.com.pl ) gdzie pelno ludzi sprzedaje LEGALNIE Z PAPIERAMI rozmnozone pajaki. Oczywiscie polska wladza pewnie nawet o tym nie wie, bo wazniejsze jest łapanie staruszek handlujących szczypiorkiem na bazarkach.

    Pozdrawiam wszystkich !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •