Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Karmienie cambridgei'a oseskami

  1. #1
    PLU
    Guest

    Karmienie cambridgei'a oseskami

    Mam pytanie bo mój braj jest święcie przekonany że pająk nadrzewny w tym przypadku Psalmopoeus cambridgei je oseki myszy i myszy ja nie jestem do tego przekonany nawet jakby był miesiąc na głodze.
    Wkońcu moim zdaniem pająk nadrzewny nie powiniem ruszać żeczy naziemnych

  2. #2
    morda
    Guest

    Re: Mój brat twierdzi

    Acha - więc świerszczy, karaczanów też by nie jadł? Co by wtedy jadł - ptaki?
    Ptasznik aż takim wybrednym zwierzęciem nie jest i na pewno by zjadł noworodka.


  3. #3
    _RoMaN_
    Guest

    Re: Mój brat twierdzi

    Cambidgei zje wszystko co sie rusza, u mnie tak je, oseska napewno zje a co do myszy moze tez zje ale musi być duzy pająk, a to ze jest nadrzewny to nie ma nic do tego ze nie zje tego co jest naziemne

  4. #4
    AGAM
    Guest

    Re: Mój brat twierdzi

    Zresztą cambridgei nie jest taki do końca nadrzewny. Gniazda robi zwykle na ziemi pod jakimś konarem.


  5. #5
    TOXYN
    Guest

    Re: Mój brat twierdzi

    mi sie tam zawsze wydawało że wszystkie ptaszniki są w stanie zjeść oseska co do myszki to już raczej te większe


  6. #6
    cyphelf
    Guest

    Re: Mój brat twierdzi

    U mnie cambridgei (6 wyl.) spokojnie sobie poradził z oseskiem - jak każdy ptasznik je wszystko co się rusza (albo i nie rusza .


  7. #7
    PLU
    Guest

    Re: Mój brat twierdzi

    A ja zawsze myślałem że nadrzewne nigdy nie ruszają myszy ale sie czegoś przynajmniej nauczyłem.

  8. #8
    bodzio19
    Guest

    Re: Mój brat twierdzi

    a co myślicie o dużej myszce (nie za dużej ale nie osesku) dla samicy kędziora po 13 wylinkach ?? da sobie rade ?? pozdrawiam

  9. #9
    garo
    Guest

    Re: Mój brat twierdzi

    Nie koniecznie !!!

    Widzialem wiele przypadkow jak wlasnie P.Cambridgei atakowal i jadl mysz czy oseski.
    Wiec bez obawy mozna podac mu cos takiego, lecz musisz wiedziec ze pajak musial by byc juz raczej dorosla samica aby zaatakowac mysz czy oseska.
    Ja przynajmniej nie widzialem innych przypadkow ani innych gatunkow nadrzewnych pajakow jedzacych mysz czy jej oseska, ale cambridgei jest wyjatkiem i to potrafi.



    garo

  10. #10
    ProfesYonalista
    Guest

    Re: Mój brat twierdzi

    Ale faktem jest to ze psalmopoeusy nie przepadaja za myszami . moja dorosla samica pogardzila takim pokarmem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •